Dzieci bywają bardzo wybredne co do wielu kwestii, zwłaszcza jeżeli w grę wchodzi wycieczka na przykład do Wrocławia. Nawet dla osób mieszkających w tym miejscu kultury, wybór odpowiedniej formy spędzania wolnego czasu z dziećmi, może być sporym wyzwaniem. W takim przypadku warto mieć wachlarz możliwości, który pozwoli na zmianę miejsca w przypadku niezadowolenia naszej pociechy. Dzieci potrzebują dużo przestrzeni, kreatywnych zajęć oraz czasu na zabawę i odpoczynek. 

Zabawa w ruchu

Najdoskonalszą formą aktywności dla dzieci jest ta, która zbiera im sporo energii. W ten sposób dzieci się szybko nie nudzą, są zajęte i wszystko je ciekawi, głośno się śmieją. Doskonale sprawdzi się Jump Arena, czyli duża przestrzeń, w której znajdują się trampoliny. Jest to idealne miejsce dla rodzin. Oprócz świetnej atmosfery, można budować tam zaufanie w rodzinie, poprzez wzajemną pomoc w zabawie. Całość jest bardzo bezpieczna, ponieważ nad wszystkim czuwają instruktorzy, a otoczenie wypełnione jest miękkimi gąbkami. Gdyby zabawy było mało, z pomocą nadchodzi Aqua Park, basen pełen zjeżdżalni i zabawy Duży basen może być też odpowiedni dla rodziców, którzy zrelaksują się w jacuzzi czy w saunie. Nad dziećmi i ich bezpieczeństwem nieprzerwanie czuwają ratownicy, więc można się relaksować przez nawet kilka godzin.

Ciekawa nauka

Od dawna wiadomo, że dzieciom ciężko jest skupić się na nauce, a najlepiej je do tego namówić dodając do tego zabawę. Istnieje wioska Indian, nazwana Tipi Town, w której można poznać zwyczaje ich kultury. Jest to idealne miejsce dla całych rodzin i ich przyjaciół. Cała wioska znajduje się na świeżym powietrzu, co daje doskonały kontakt z naturą i dużą przestrzeń do zabawy. Zaciekawione dzieci mogą zwiedzać namioty, leżeć na hamakach i biegać wśród drzew jak dawni Indianie. W niektórych namiotach tipi dzieci mogą spotkać szamana, który śpiewa plemienne pieśni, a wieczorem przy ognisku uważnie wysłuchają jego historii i legend. Cała ta przygoda sprawi, że dzieci zwiększą swoją uwagę i zapamiętają więcej faktów, niż przez zwykłe czytanie książek. Radość z przeżywanej przygody zbliży do siebie rodziny.

Słodkie przyjemności

Dzieci uwielbiają jeść słodycze, więc warto wybrać się do manufaktury cukierków i lizaków „Słodkie Czary Mary”. Można zakupić tam ręcznie produkowane słodycze o niesamowitych kształtach i smakach, a w ramach atrakcji można stać się ich twórcą. Pod okiem specjalistów dzieci nauczą się jak robić słodycze, samodzielnie dobiorą smaki i kształty, a nawet kolory. Na koniec dzieło można zabrać ze sobą czy nawet zjeść. Oprócz fabryki słodkości, we Wrocławiu znajdują się też liczne restauracje. Najwięcej z nich odnaleźć można na wrocławskim rynku. Dzieci bywają ciekawe orientalnych smaków, więc warto zbierać je w przeróżne restauracje. Każdy z takich lokali często wyglądem pokazuje, co ma do zaoferowania. W ten sposób można stworzyć zabawę, gdzie dzieci przez wygląd restauracji wybiorą, gdzie dzisiaj chcą zjeść obiad. Menu często też jest dostosowane nawet dla najmłodszych.

Apartamenty dla dzieci we Wrocławiu – posiadamy liczne apartamenty w centrum Wrocławia, idealne dla rodzin z dziećmi.