Wrocław jest miejscem, w którym piwna rewolucja zatacza coraz większe kręgi. Nic zatem dziwnego, że obok największego w regionie Wrocławskiego Festiwalu Piwa, pojawiają się również inne imprezy związane z konsumpcją złocistego napitku. Najbliższa okazja pojawi się już w nadchodzący weekend, będący jednocześnie świetną okazją do pożegnania lata w ostatnie dni wakacji.

Wrocławskie Święto Piwa odbędzie się w jednej z piękniejszych lokalizacji w stolicy Dolnego Śląska. Mowa oczywiście o terenach położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Stulecia, przy Pergoli i Fontannie Multimedialnej. Bezpośrednią okazją do powołania tego rodzaju imprezy jest okrągła, trzydziesta piąta rocznica powstania NSZZ „Solidarność”. Przez trzy dni, od 28 do 30 sierpnia, oprócz setek gatunków piwa, dostępnych do degustacji dla przybyłych gości, przewidziany jest cały szereg atrakcji, skierowanych nie tylko dla zaspokojenia gustów smakoszy piwa z Wrocławia i Dolnego Śląska.

Najważniejszymi wydarzeniami zbliżającej się imprezy będą wydarzenia odbywające się wieczorową porą. Pierwszego, piątkowego wieczoru, będzie to pokaz Kina Letniego na Pergoli. Sobota to z kolei dzień koncertu dwóch legend polskiej muzyki rockowej – na scenie pojawią się zespoły Perfect i Dżem, od lat przyciągające rzesze fanów na swoje występy. Niedziela upłynie pod znakiem muzyki największego chyba zespołu świata. The Cavern Beatles to zespół grający przeboje grupy The Beatles w oryginalnych aranżacjach. Świetna zabawa z całą pewnością gwarantowana. Dodatkową atrakcją każdego wieczoru będą specjalne pokazy wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, które mają mieć miejsce każdego wieczoru, około godziny 22.

Poza piwem i ofertą kulturalną, tereny przy wrocławskiej Hali Stulecia będą również zabezpieczone dla dzieci, w specjalnej bezalkoholowej strefie. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu każdy uczestnik imprezy będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie lub swojej rodziny. W kwestii noclegu dla wszystkich chcących się bawić przez cały weekend oferta jaką proponują apartamenty wrocławskie należy do najlepszych na rynku.