Po raz kolejny Wrocław będzie gościł wspaniałe samochody z całego świata. Tym razem nie będą to zabytkowe pojazdy, jednak prawdziwe dzieła sztuki. Do stolicy Dolnego Śląska przybędą pojazdy poddane tuningowi. Najbliższy weekend będzie niepowtarzalną szansą na ujrzenie wspaniałych modeli, będących prawdziwymi dziełami sztuki. Poznaj atrakcje, jakie przygotowali dla odwiedzających organizatorzy wydarzenia pod nazwą Raceism Event 2016. Ich lista jest wręcz imponująca.

Raceism Event to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji na najwyższym, światowym poziomie. Wśród wystawców znajdą się największe sławy z Europy, Stanów Zjednoczonych i Azji. W sumie będzie można podziwiać około 400 samochodów z całego świata, przygotowanych przez najlepszych specjalistów w branży motoryzacyjnej, odpowiedzialnej za tworzenie wyjątkowych samochodów. Tuning to prawdziwa sztuka, o czym będzie można przekonać się już niebawem w stolicy Dolnego Śląska.

Całość imprezy zaplanowana jest na esplanadzie Stadionu Wrocław. To właśnie tam przez cały weekend będzie można podziwiać wspaniałe pojazdy, wychodzące spod ręki prawdziwych mistrzów w dziedzinie przerabiania samochodów fabrycznych w autorskie pojazdy. Kilkaset wystawców zadba o to, by każdy miłośnik fantazyjnych czterech kółek nie był rozczarowany.

Jednym z celów tuningu jest udział w zawodach. Poza klasycznymi wyścigami, w których liczy się prędkość i umiejętności osoby prowadzącej pojazd, największą popularnością cieszy się drift. Nic zatem dziwnego, że we Wrocławiu przewidziano specjalne pokazy, na których kierowcy będą mogli publicznie zaprezentować swój wielki kunszt.

Pokaz samochodów będzie można zobaczyć również na wrocławskim Rynku. Prezentacja kilkudziesięciu modeli zapowiedziana jest na piątek, tuż przed rozpoczęciem tej wyjątkowej imprezy. Osoby spoza Wrocławia, które będą chciały zobaczyć to niewątpliwie imponujące widowisko, nocleg na czas trwania całej imprezy znajdą w ofercie, jaką posiadają apartamenty wrocławskie, ulokowane w samym centrum miasta, co znakomicie ułatwia również poznanie innych atrakcji stolicy Dolnego Śląska.