Apartamenty Wrocławskie 24 – poznaj nas

Od 1991 roku zapewniamy osobom odwiedzającym stolicę Dolnego Śląska, wysokiej jakości noclegi. Posiadamy wiele ciekawych apartamentów w ścisłym centrum Wrocławia. Dzięki dogodnej lokalizacji, macie możliwość zwiedzenia wszystkich zabytków i atrakcji Wrocławia, bez potrzeby używania samochodu!

Wrocław jest bardzo dobrze skomunikowany. Wszystkie najważniejsze atrakcje Wrocławia są ze sobą połączone liniami tramwajowymi i/lub autobusowymi.

Służymy pomocą

Wieloletnie doświadczenie w wynajmowaniu apartamentów dało nam wiedzę odnośnie oczekiwań naszych gości. Nasi pracownicy są stale szkoleni w tym by nieść naszym gościom pomoc w postaci udzielania informacji o Wrocławiu i nie tylko. Specjalnie dostosowujemy i wyposażamy apartamenty tak aby spełniały Państwa oczekiwania.

Czy wiesz, że …

Apartamenty Wrocławskie 24 jest jedną z najstarszych firm we Wrocławiu trudniących się wynajmowaniem apartamentów.

Posiadamy ponad 50 apartamentów zlokalizowanych w centrum Wrocławia. Wszystkie apartamenty są naszą własnością to daje nam pełną kontrolę nad nimi co zapewnia osobom nocujących w naszych apartamentach bezpieczeństwo oraz wysoki poziom świadczonych usług!

Każdy apartament posiada swój własny niepowtarzalny styl, idealnie dostosowany do otoczenia i typowego dla Wrocławia stylu. Nad wyglądem naszych apartamentów pracuje nasz projektant wnętrz. Urządzając nasze apartamenty kładziemy szczególny nacisk na ich funkcjonalność, wygodę nocujących w nich gości jak i o wysokie walory estetyczne.

Wystój apartamentu to nie wszystko. Najważniejsza jest wygoda naszych gości. Dbamy szczególnie o to by nasze apartamenty były dla Państwa drugim domem. Wyposażamy nasze obiekty w wysokiej jakości sprzęt taki jak żelazka, deski do prasowania, pralki, kuchenki, wyposażenie kuchni, zastawy stołowe i inne. Każdy apartament posiada własny, bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi.

Dzielimy się wiedzą

Bezpłatnie dzielimy się wiedzą na naszym blogu.  Misją naszego blogu jest ułatwienie Wam poznania Wrocławia. Specjalnie dla Was, opisujemy to co jest najbardziej istotne w naszym mieście. Poznacie nie tylko sztandarowe zabytki ale również miejsca mniej znane ale równie ciekawe. Dodatkowo opiszemy restauracje, bary, dyskoteki i inne  ciekawe miejsca. Zamierzamy również na bieżąco informować Was o ciekawych wydarzeniach we Wrocławiu.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym blogu o Wrocławiu.

Recepcje

Odbiór kluczy oraz zakwaterowanie odbywa się w recepcji przy ulicy Krawieckiej 1, w godzinach od 8 do 22.

Po tych godzinach odbiór kluczy obywa się w całodobowej recepcji ul. Św. Antoniego 15 (hostel Absynt)

Telefony kontaktowe
MOBILE: +48 602 899 899
MOBILE: +48 660 461 461
MOBILE +48 691 405 405

Formularz kontaktowy