Wrocław to miasto, w którym wiele uwagi poświęca się różnego rodzaju targom. Już w pierwszy październikowy weekend odbędzie się kolejna impreza, tym razem przeznaczona dla mam i ich pociech. Czego można spodziewać się na targach Mamaville?

Targi Mamaville odbędą się już po raz trzeci. Tym razem miejscem spotkań mam i dzieci z projektantami odzieży będzie zasłużone miejsce miejskich wydarzeń jakim jest Browar Mieszczański. To miejsce przygotowane na potrzeby osób niepełnosprawnych i prowadzących wózki dziecinne. Obszerne wnętrza gwarantują bardzo pozytywne spędzenie wolnego czasu w pierwszą sobotę października. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić.

Mamaville to przede wszystkim nacisk na modę, a ściślej rzecz biorąc na modę związaną z okresem ciąży, macieżyństwa i rodzicielstwa. Znane marki i projektanci będą obecni we Wrocławiu, warto zatem odwiedzić ich stoiska i przyjrzeć się ofercie dostępnych w sprzedaży artykułów. Przy okazji trzeba przypomnieć, że stoiska nie będą ograniczały się jedynie do tych związanych z odzieżą lub obuwiem, obecne będą również producenci z innych branż, między innymi zabawkarskiej, wnętrzarskiej i wyrobu akcesoriów wszelkiego rodzaju. Nie zabraknie również wydawców prezentujących książki dla dzieci i wszelkiego rodzaju poradniki dla rodziców.

Poza strefą zakupów zdecydowanie należy odwiedzić również i strefę edukacyjno-rozrywkową. W jej ramach odbędą się warsztaty dla dzieci i rodziców. Przyznać trzeba, że tego typu warsztaty i zabawy pozwalają dzieciom doskonale się uczyć bawiąc, co sprawia, że przyswojona wiedza pozostaje na dłużej. Z kolei rodzice będą mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat wychowania bez przemocy. Co ważne, wszelkie zajęcia są całkowicie bezpłatne, dzięki czemu nie trzeba martwić się o zbyt wysokie koszty całej imprezy.

Poza wymienionymi strefami obecna będzie również trzecia, w której będzie można zjeść dobre jedzenie. Wysoka jakość dostępnej żywności zapewniona jest szyldem Wrocławskiego Bazaru Smakoszy, wydarzenia o ugruntowanej pozycji w stolicy Dolnego Śląska. Tutaj każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, przewidziano również stoiska wegetariańskie i wegańskie.

4 października to dzień, w którym we Wrocławiu spotkają się wszystkie mamy, nie może zatem zabraknąć i Ciebie. Dla osób spoza stolicy Dolnego Śląska apartamenty wrocławskie przygotowały atrakcyjną ofertę apartamentów na wynajem.