Wrocław, jak na stolicę dużego województwa przystało, może pochwalić się wieloma atrakcjami, które podziwiają turyści przyjeżdżający do tego miasta. Poza zabytkami odwiedzać można również i inne miejsca. Zakupy w Magnolia Park mogą być równie dobrym powodem przyjazdu do stolicy Dolnego Śląska. Bez trudu można kupić tu wszystko, o czym można zamarzyć.

Magnolia Park – największe centrum handlowe

Magnolia Park to obecnie największa galeria handlowa we Wrocławiu, więc z całą pewnością można spędzić tu wiele czasu oddając się przyjemności zakupów. Wśród wielu sklepów można znaleźć te najbardziej znane marki, między innymi CCC, Wojas, Empik i wiele innych. Niezależnie od tego, czy chcemy kupić wyjątkowe ubrania, sprzęt komputerowy czy książkę, Magnolia Park to miejsce, w którym bez trudu znaleźć można wszystko, o czym marzymy. Rozległe centrum handlowe sprawi, że zakupy staną się prawdziwą przyjemnością.

Magnolia Park to również miejsce, w którym zaopatrują się budowlańcy. Rozległy market budowlany przyciąga wszystkich, którzy remontują lub budują domu bądź mieszkania. Letni sezon sprzyja tego rodzaju działalności, nie powinno się zatem pomijać tego miejsca planując zakupy takiego rodzaju asortymentu.

Magnolia Park – nie tylko zakupy

Galerie handlowe takie jak Magnolia Park przeznaczone są dla spędzania przez klientów wielu godzin. Trudno nie ulec zmęczeniu, warto zatem rozejrzeć się za miejscem, w którym można wypocząć, wypić filiżankę kawy lub zjeść coś dobrego. Z tego powodu w Magnolia Park znajdują się kawiarnie, restauracje i bary z szybkim jedzeniem. Dłuższe wytchnienie można natomiast znaleźć w kinie, również będącym częścią centrum handlowego Magnolia Park.

Również dzieci nie będą się nudziły. Przewidziano dla nich place zabaw zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. W pobliżu zewnętrznego placu zabaw otwarto również siłownię Street Workout, gdzie również i osoby dorosłe mogą popracować nad swoją kondycją fizyczną. Centrum fitnessu, mieszczące się z kolei wewnątrz budynku, pozwala na aktywny wypoczynek przez cały rok.

Spędzenie całego dnia w centrum handlowym Magnolia Park może niekiedy nie wystarczyć do tego, by odnaleźć upragnione artykuły. Nocleg w apartamencie będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich planujących spędzić noc we Wrocławiu. Apartamenty Wrocław oferują nocleg w atrakcyjnych cenach.