Nowoczesny apartament Krawiecka 57, położony w  centrum Wrocławia przy ulicy Krawieckiej, nieopodal wrocławskiego Rynku. W naszym apartamencie znajduje się pokój z dwoma komfortowymi miejscami do spania. Elegancki apartament został bardzo nowocześnie urządzony dla Państwa wygody.

Apartament, który położony jest przy ulicy Krawieckiej – w samym centrum Wrocławia. Zaledwie kilku minut spaceru dzieli go od takich atrakcyjnych turystycznie miejsc Wrocławia, jak Rynek oraz Ostrów Tumski. Tym samym apartament jest idealnym miejscem dla turystów chcących poznać stolicę Dolnego Śląska. Atrakcyjne położenie sprawia, że apartament sprawdzi się również w przypadku wszystkich tych, którzy do Wrocławia zawitali w celach biznesowych.

Apartament dla jednej lub dwóch osób

Apartament przeznaczony jest maksymalnie dla dwóch osób. Znajduje się w nim wygodne łóżko małżeńskie, które pozwala na skuteczne zregenerowanie sił po przygodach całego dnia. Zapewniamy gościom bezpłatny Internet bezprzewodowy, z którego mogą korzystać bez żadnych ograniczeń. Do dyspozycji jest również aneks kuchenny, w którym umieszczono wszystkie niezbędne w kuchni sprzęty. W efekcie własnoręczne przygotowanie posiłku nie nastręcza żadnych problemów. Goście zmotoryzowani, którzy do Wrocławia przyjechali własnym autem, mogą pozostawić samochód na bezpiecznym parkingu znajdującym się na terenie posesji.

Apartament zachwyca nowoczesnością i elegancją. Znajdują się w nim meble o ciekawych liniach. Dominuje szara kolorystyka, która jednak została ożywiona dodatkami.

Co znajduje się w apartamencie?

– Pokój z łóżkiem małżeńskim oraz TV
– W pełni wyposażony aneks  kuchenny – lodówka, kuchenka, czajnik.
– Bezpłatny Internet bezprzewodowy
– Apartament typu studio superior
– Łazienka – prysznic, umywalka, toaleta, pralka, zestaw ręczników.

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

Odległości od apartamentu do wwybranych miejsc we Wrocławiu:

– Rynek Starego Miasta – 3 min
– Plac Solny – 3 min
– Ostrów Tumski z Katedrą – 3 min
– Muzeum Narodowe Panorama Racławicka – 6 min
– Dworce PKP/PKS – 20 min
– Wrocławski port lotniczy – 10 km
– Uniwersytet Wrocławski – 3 min

Wnętrze apartamentu Wrocław Krawiecka 57