Przestronny i nowocześnie urządzony apartament znajdujący się w samym sercu Wrocławia. Zlokalizowany przy ulicy Krawieckiej, którą od wrocławskiego Rynku oddziela zaledwie kilkuminutowy spacer. Tym samym jest to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy pojawili się w stolicy Dolnego Śląska w celach turystycznych. Sprawdzi się też w przypadku tych, którzy zawitali tu na wyjazd służbowy.

Apartament przeznaczony jest dla maksymalnie dwóch osób. Znajduje się w nim komfortowe i naprawdę duże łóżko, w którym można regenerować siły po całym dniu zwiedzania. W apartamencie nie zabrakło aneksu kuchennego. Wyposażony jest we wszystkie niezbędne sprzęty, co sprawia, że goście mogą samodzielnie przygotowywać sobie posiłki. Tym samym nie muszą jeść śniadań, obiadów czy kolacji w restauracjach. Jest to niemała oszczędność.

Nasi goście mają do swojej dyspozycji bezpłatny Internet Wi – Fi. Ci, którzy przyjechali do Wrocławia samochodem mogą pozostawić auto na znajdującym się na terenie posesji parkingu. Wiąże się to z dodatkową opłatą w wysokości 25 złotych za dobę.

Apartament urządzony został nowocześnie. Utrzymany jest w stosowanych i niemęczących oczu kolorach. W efekcie wypoczynek w nim jest jeszcze bardziej przyjemny.

W apartamencie do dyspozycji znajdują się:

– Pokój z łóżkiem małżeńskim, rozkładaną kanapą oraz TV
– W pełni wyposażony aneks  kuchenny – lodówka, kuchenka, czajnik.
– Bezpłatny Internet bezprzewodowy
– Apartament typu studio superior
– Łazienka jest wyposażona w prysznic, umywalkę, toaletę oraz pralkę.

Ponadto dla naszych Gości przygotowany jest zestaw ręczników.

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

W Odległości od apartamentu znajdują się:

– Rynek Starego Miasta – 3 min
– Plac Solny – 5 min
– Ostrów Tumski z Katedrą – 3 min
– Muzeum Narodowe Panorama Racławicka – 6 min
– Dworce PKP/PKS – 20 min
– Wrocławski port lotniczy – 10 km
– Uniwersytet Wrocławski – 3 min

Wnętrze apartamentu Wrocław Krawiecka 53