22 listopada na wrocławskim Rynku ruszyła kolejna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego, który potrwa do 22 grudnia. Wszystkie atrakcje jakie zostały dla Was przygotowane otwarte są od 10:00 do 21:00. Ponadto na jarmarku możecie zakupić wiele wyrobów rzemieślniczych na stoiskach kupieckich. Z pewnością nie opuścicie Rynku głodni. Macie możliwość napicia się świątecznego grzańca i zjedzenia smacznych jarmarkowych smakołyków takich jak: kołacze węgierskie, oscypki z grilla, owoce w czekoladzie, pieczone kasztany, ryby i inne.

Atrakcje jarmarku

Od tego roku dostępne są także: Kominkowy Domek i Czekoladowy Warsztat, gdzie znaleźć można narzędzia wykonane z czekolady. Dzieciom na pewno spodoba się Bajkowy Lasek, w którym mogą spotkać postacie z bajek i posłuchać baśniowych historii. W harmonogramie jarmarku przewidziano szereg dodatkowych wydarzeń.

6 grudnia na Rynku rozświetlona zostanie ogromna choinka. Tego samego dnia odbędzie się powitanie Świętego Mikołaja. Będzie to kolejna okazja na sprawienie radości młodszym. Ponadto w harmonogramie  przewidziane są inne wydarzenia takie jak: Parada Mikołajów (7 grudnia), rzeźbienie w lodzie (8 grudnia). Ponadto 14 grudnia zorganizowane zostanie spotkanie z elfami, a 21 grudnia na Rynku zawitają kolędnicy. Jarmark obecne jest jednym z najciekawszych atrakcji, które zimą przyciągają turystów, a dodatkowo powoli staje się coroczną tradycją Wrocławia. 🙂