Nie tylko mieszkańcy Wrocławia, ale także przyjezdni często szukają miejsc do spędzenia wieczorów przy dobrej muzyce i w dobrym klimacie. Głównym skupiskiem klubów i pubów jest we Wrocławiu Pasaż Niepolda przy ulicy Ruskiej. To tam wieczorami najbardziej Wrocław tętni życiem.

Dobre kluby

Znajdziecie tam takie kluby jak Bezsenność urządzoną w stylu starego mieszkania z wydzielonymi salami dla palących i niepalących. W tym samym miejscu znajdziecie też Bezsenność – Drugie dno, czyli drugą część klubu. Ponadto: Garaż, Mundo 71 z dwoma parkietami, Graf, Melanż, Konkurencja, Głuchy Telefon itd.

Kluby w okolicy Wrocławskiego rynku

Na rynku i w jego okolicach również znajdziecie miejsca na dobrą imprezę np. Domówka ze świetnym designem, Teatr, Daytona. Na ul. Igielnej traficie na świetny dwupiętrowy pub. Nie zapominajmy także o klubie Alibi na ulicy Grunwaldzkiej. To tam odbywa się najwięcej koncertów we Wrocławiu. Sam klub ma fajny klimat. Innym miejscem, gdzie często można pójść na koncert jest Eter przy Kazimierza Wielkiego. Dla pragnących jednocześnie pograć w bilard i posłuchać muzyki w dobrym towarzystwie polecamy Fugę Mundi na Placu grunwaldzkim. Rezerwacja apartamentu na imprezę.