Apartamenty Wrocławskie – pytania i odpowiedzi!

Jakie apartamenty znajdują się w ofercie

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo elegancko i praktycznie urządzone apartamenty. Posiadamy apartamenty 1,2,3,4,5,6,7,8, 9, 10 – cio osobowe.

Tutaj zobaczycie Państwo nasze apartamenty!

Parkowanie we Wrocławiu

Wrocław jest miastem, w którym ruch uliczny nigdy nie zamiera. Centrum Wrocławia składa się z uroczych i wąskich uliczek, na których czasem brakuje wolnych miejsc parkingowych. Przy większości naszych apartamentów udostępnione są bezpłatne parkingi. Część z nich jest zamykana szlabanami a nawet jest chroniona. Za piloty pobierana jest kaucja, zwracana podczas zdawania kluczy!

Gdzie zlokalizowane są apartamenty?

Wszystkie nasze apartamenty są zlokalizowane w centrum Wrocławia. Część apartamentów znajduje się na Wrocławskim Rynku, pozostałe w jego najbliższej okolicy, maksymalnie 500 metrów od Rynku.

Różnice pomiędzy wynajęciem apartamentów w porównaniu z pobytem we wrocławskich hotelach?

Swoboda – w apartamencie poczują się Państwo jak u siebie w domu

Wyposażenie apartamentów – żelazko, deska do prasowania,  w pełni wyposażona kuchnia, tego nie znajdziecie w podstawowej ofercie hoteli

Cena– koszt noclegu osoby w apartamencie jest o wiele niższy niż w spędzenie doby w hotelu, przy większej liczbie osób nocujących koszt jednostkowy ulega zmniejszeniu!

Jaka jest minimalna długość pobytu?

Minimalna długość pobytu w apartamencie wynosi 1 dobę.

Czy mogę przyjechać ze zwierzętami?

Niestety ale nie zezwalamy na pobyt zwierząt w naszych apartamentach.

Czy mogę odbierać swoją pocztę pod adresem apartamentu?

Czy w budynkach znajdują się parkingi? Czy jest możliwość dostawki? Czy dostępne są łóżeczka i wysokie krzesła dziecięce? Czy macie apartamenty przystosowane do pobytu gości niepełnosprawnych? Gdzie odebrać klucze do apartamentu? Zameldowanie? Wymeldowanie? Jaka jest polityka anulacji? Z jak dużym wyprzedzeniem powinienem dokonywać rezerwacji? Czy mogę przedłużyć mój pobyt? Jakie usługi są świadczone w moim apartamencie?

znak zapytnia

Jeżeli nie znaleźliście interesujących Was odpowiedzi, z chęcią udzielimy ich telefonicznie. 

Telefony kontaktowe
MOBILE: +48 602 899 899
MOBILE: +48 660 461 461
MOBILE +48 691 405 405