Wrocław jest jednym z największych polskich centrów biznesowych, nic zatem dziwnego, że w mieście znalazło się wiele międzynarodowych korporacji. Wśród nich jednym z najważniejszych jest Credit Suisse, jeden z największych banków na całym świecie. W stolicy Dolnego Śląska firma ta rozwija się bardzo prężnie, dostarczając klientom usług bankowych na najwyższym poziomie.

Credit Suisse może poszczycić się ponad stuletnią historią. Szwajcarskie pochodzenie stanowi gwarancję najwyższej jakości usług związanych z finansami. Dziś ta instytucja obsługuje klientów na całym świecie, zarówno w sektorze usług jednostkowych jak i klientów biznesowych. W obu tych obszarach klienci traktowani są z równą uwagą, a każdy, nawet najmniejszy ich problem jest rozwiązywany w taki sposób, by odbyło się to z największą korzyścią dla osób korzystających z usług tej uznanej międzynarodowej instytucji finansowej.

We Wrocławiu mieści się drugie co do wielkości Centrum Usług Finansowych w naszym kraju. Znajduje tu zatrudnienie ponad 4 tysiące pracowników, firma nadal poszukuje nowych, wciąż się rozwijając.

Nie obce są tu również zasady dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu. Wartości etyczne, na jakie kładziony jest nacisk na wszystkich szczeblach, sprawiają, że Credit Suisse jest stawiany za wzór wielu innym organizacjom finansowym nie tylko w naszym kraju. O tym uznaniu najlepiej świadczy fakt otrzymania przez firmę nagrody za najlepsze praktyki tego rodzaju w Polsce w roku 2016.

Prawdziwą siłą Credit Suisse jest podejście do osób. Dotyczy to zarówno klientów jak i pracowników. W tym pierwszym zakresie dobro i zadowolenie korzystających z usług firmy jest stawiane na pierwszym miejscu. W tym drugim natomiast bardzo wiele inwestycji wewnątrz przedsiębiorstwa służy podnoszeniu kwalifikacji zatrudnionych w nim osób, co oczywiście przekłada się na większą zdolność do zaspokojenia wszelkich potrzeb klientów.

Praca w Credit Suisse jest marzeniem wielu, niemniej jednak jej otrzymanie nie jest sprawą łatwą. Proces rekrutacji jest złożony, w wielu przypadkach może trwać nawet przez kilka dni. Jeśli jesteś spoza Wrocławia, wygodny nocleg w trakcie trwania rozmów kwalifikacyjnych znajdziesz w ofercie prezentowanej przez apartamenty wrocławskie. Ich dogodna lokalizacja w samym centrum miasta znakomicie ułatwia poruszanie się po stolicy Dolnego Śląska.