Pierwsza edycja festiwalu Capital of Rock miała miejsce w roku 2016. To jedno z największych wydarzeń muzycznych, które odbędzie się w tym roku we Wrocławiu. Sprzedaż biletów na to wydarzenie trwa już od marca. Bilety są w cenie od 169 do 299 złotych. Capital of Rock odbędzie się na Stadionie Miejskim. Wydarzenie to zostało zaplanowane na 19 sierpnia. Na cenie wystąpi między innymi The Prodigy. Kolejną grupą bardzo długo oczekiwaną w Polsce, która zagra na Stadionie Miejskim we Wrocławiu będzie Wolfmother. Capital of Rock 2017 to wydarzenie muzyczne, które przyciągnie wielbicieli obu zespołów z całego kraju. Wśród gości nie zabraknie z pewnością także fanów z zagranicy. Noclegi podczas festiwalu zapewni doskonała sieć hoteli, apartamentów i hosteli.

Wrocław należy do najstarszych miast w naszym kraju. Miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów z kraju i z zagranicy. Żelazne punkty na mapie zwiedzania Wrocławia to oczywiście Ostrów Tumski z katedrą świętego Jana Chrzciciela i Rynek. Czasem także jeszcze Aula Leopoldina. Tymczasem okazuje się, że w mieście jest o wiele więcej miejsc, które warto zobaczyć. Do tego jest w nim organizowanych mnóstwo różnego rodzaju imprez, w których warto wziąć udział.

Capital of Rock – jedno z największych wydarzeń muzycznych

Pierwsza edycja festiwalu Capital of Rock miała miejsce w roku 2016. To jedno z największych wydarzeń muzycznych, które odbędzie się w tym roku we Wrocławiu. Sprzedaż biletów na to wydarzenie trwa już od marca. Bilety są w cenie od 169 do 299 złotych.

Capital of Rock odbędzie się na Stadionie Miejskim. Wydarzenie to zostało zaplanowane na 19 sierpnia.

Na cenie wystąpi między innymi The Prodigy. Kolejną grupą bardzo długo oczekiwaną w Polsce, która zagra na Stadionie Miejskim we Wrocławiu będzie Wolfmother. Capital of Rock 2017 to wydarzenie muzyczne, które przyciągnie wielbicieli obu zespołów z całego kraju.

Wśród gości nie zabraknie z pewnością także fanów z zagranicy. Noclegi podczas festiwalu zapewni doskonała sieć hoteli, apartamentów i hosteli.

Wrocław to z pewnością miasto, w którym nie sposób się nudzić. Jedno jest pewne: można mieć problem z wybraniem tego, co chcielibyśmy zobaczyć w pierwszej kolejności czy w jakim z licznych wydarzeń kulturalnych uczestniczyć.

Co zobaczyć we Wrocławiu?

Na pewno miejscem wartym polecenia jest wrocławski ogród zoologiczny. Największą atrakcją wrocławskiego zoo wciąż jest unikalne na skalę światową Afrykarium. Oceanarium prezentuje faunę zamieszkującą Czarny Ląd. Zwiedzając je mamy niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak wygląda dno największej rzeki Afryki, Nilu, przyjrzeć się rafie koralowej Morza Czerwonego czy dżungli rozciągającej się w dorzeczu rzeki Kongo.

Mali i całkiem już dorośli miłośnicy kolei z pewnością z przyjemnością odwiedzą Dworzec Świebodzki. W centralnym miejscu dworca powstało Kolejkowo – największa w Polsce makieta kolejki torowej. Na mniej więcej dwustu pięćdziesięciu metrach kwadratowych znalazły się mosty, wiadukty, piętnaście pociągów, około stu sześćdziesięciu budynków, ponad dwa tysiące trzysta figurek zwierząt i ludzi oraz około stu samochodów. Praca nad makietą zajęła dwa lata.W Kolejkowie można zobaczyć miniatury największych atrakcji turystycznych województw dolnośląskiego, między innymi charakterystyczną sylwetkę obserwatorium astronomicznego na Śnieżce.

Wciąż niezmienną popularnością cieszy się Panorama Racławicka. Aby zmieścić obraz przedstawiający bitwę pod Racławicami wybudowano specjalny budynek w charakterystycznym kształcie rotundy. Długość obrazu to sto czternaście metrów, wysokość – piętnaście metrów. Przed obrazem stworzono sztuczny teren, podejście jest kręte. Do tego dodane zostało specjalne oświetlenie. W sumie dzięki tym efektem widzowie czują się, jak w samym centrum bitwy.