Apartamenty w 2 osobnymi sypialniami o powierzchni do 75 m2

Nasze największe apartamenty są usytuowane w luksusowym apartamentowcu Justin Center. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia. Centralne położenie jest doceniane przez wielu naszych gości. Nieopodal są skupione najważniejsze atrakcje miasta. Ratusz wraz z zabytkowym rynkiem, liczne muzea, kościoły i inne zabytki otaczają nasz apartamentowiec.

Idealne miejsce na zakupy

Dla osób lubiących szaleństwa zakupowe, nasz apartament jest doskonałym miejscem na zakupy. W bliskim sąsiedztwie znajduje się słynna Galeria Dominikańska (300 metrów od budynku), 3 km dalej Pasaż Grunwaldzki, niecałe 5 kilometrów Magnolia Park.

Duża powierzchnia to duża swoboda

Nasze apartamenty oferują niezwykle dużą przestrzeń, wysoki standard w cenie o wiele niższej niż w hotelu. We Wrocławiu niema hotelu oferującego dochodzące do 75 m2 pokoje.  Nasze apartamenty są chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi lub grapy przyjaciół.

Nocleg dla 1 – 4 osób

nocleg dla 2 osób

Nocleg dla 1 – 4 osób

Nocleg dla 1 – 4 osób

Apartament św. Mikołaja

Apartament św. Mikołaja

Apartament św. Mikołaja położony jest w odległości zaledwie 100 metrów od wrocławskiego Rynku. Apartament znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu, wyposażonym w windę. czytaj dalej…

Apartament Krawiecka V Just’n Center dla 6 osób

Apartament Krawiecka V Just’n Center dla 6 osób

Apartament Krawiecka V składa się z trzech pokoi i jest położony na ulicy Krawieckiej w apartamentowcu Just’n Center. Dogodna lokalizacja w odległości zaledwie 50 metrów od wrocławskiego rynku. Powierzchnia apartamentu wynosi 58m². W apartamencie może wygodnie nocować od 1 do 6 osób. Parking jest wliczony w cenę wynajmu apartamentu. czytaj dalej…