Apartamenty studio 1 – 4 osobowe o powierzchni do 36 m2

Wygodne jednopokojowe apartamenty usytuowane w centrum Wrocławia nieopodal rynku. Nasze mieszkania są zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu Justi’n Center, nieopodal placu Dominikańskiego przy ulicy Krawieckiej. Centralne położenie obiektu jest doceniane przez wszystkich naszych gości.

Bliskość do najważniejszych obiektów we Wrocławiu ułatwia ich poznanie. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy i galerie handlowe – Galeria Dominikańska. To sprawia, że nasze apartamenty są wybierane przez osoby odwiedzające Wrocław w celu dokonania zakupów.

Prezentowane poniżej apartamenty doskonale nadają się dla rodzin. Każdy apartament jest wyposażony jest w aneks kuchenny, łazienkę wyposażoną w pralkę i zestaw ręczników. Standardem jest bezpłatne WiFi.

 

Nocleg dla 1 – 2 osób

nocleg dla 2 osób

Nocleg dla 1 – 4 osób

Nocleg dla 1 – 6 osób

6 osob

Apartament Krawiecka VII Just’n Center

Apartament Krawiecka VII Just’n Center

Apartament jest usytuowany w nowoczesnym Apartamentowcu Just In Center tuż obok Galerii Dominikańskiej. Centralne położenie naszych apartamentów jest jednym z atutów. Większość naszych apartamentów znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu Justi’n Center.

czytaj dalej…

Apartament Krawiecka III Just’n Center

Apartament Krawiecka III Just’n Center

Apartament znajduje się w budynku Justi’n Center we Wrocławiu. Sam obiekt jest usytuowany w ścisłym centrum miasta. Dzięki temu macie Państwo możliwość wygodnego zwiedzania miasta, robienia zakupów lub załatwiania innych spraw. Wygodne apartamenty są idealną alternatywą dla noclegu hotelach. Duża przestrzeń, aneks kuchenny i stosunkowo niska cena noclegu są niepodważalnymi atutami.  czytaj dalej…