Apartament Oławska II – przytulny apartament usytuowany  przy ulicy Oławskiej 18. Apartament Wrocław Oławska II znajduje się  w niedalekiej odległości od wrocławskiego Rynku. W apartamencie może nocować od 1 do 6 osób.  Powierzchnia apartamentu – 50 m2. Duży apartament w dobrej cenie!

Apartament Oławska II oferuje:

  • 2 sypialnie z rozkładanymi kanapami
  • salon z telewizorem,  rozkładanym zestawem wypoczynkowym, doskonale nadającym się do spania dla 2 osób
  • łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą
  • pralka, deska do prasowania, żelazko, ręczniki
  • kuchnia
  • Wi-Fi w cenie apartamentu
  • możliwość dostawki – łóżeczko dziecięce bezpłatnie, łóżko dla osoby dorosłej – 40 zł/ osoba

 

Apartament  Oławska II przestronny i wygodny nocleg dla 6 osób!

W apartamencie znajdują się dwie niezależne sypialnie z rozkładanymi kanapami. Takie rozwiązanie układu apartamentu jest chętnie wybierane przez rodziny i grupy przyjaciół odwiedzających Wrocław. Dwie osobne sypialnie dają poczucie prywatności i komfortu. W apartamencie znajduje się salon wyposażony w duży, płaski telewizor oraz w kanapę ( również rozkładaną). Kolejnym udogodnieniem w Apartament Wrocław Oławska II jest kuchnia, która pozwala na wygodne przygotowanie posiłków.  W kuchni znajduje się pełne wyposażenie (garnki, patelnie i itp.), zastawa kuchenna oraz kuchenka i czajnik. Na wyposażeniu apartamentu znajduje się również pralka, deska do prasowania, żelazko oraz ręczniki.

Apartament jest położony w samym centrum Wrocławia, przy jednej z najstarszych ulic – Oławskiej. Ulica Oławska znajduje się nieopodal Rynku. Wrocławski Rynek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów miasta. Na Rynku znajdują się urzędy miejskie, siedziby firm i instytucji. Poza tym na rynku znajdziecie różnego rodzaju bary i restauracje. Do jednych z najbardziej rozpoznawalnych barów i restauracji należą Piwnica Świdnicka  – najstarsza piwiarnia we Wrocławiu, piwiarnia Spiż. Wrocławski rynek to nie tylko miejsce konsumpcji. To miejsce wyjątkowe pod licznymi względami. Tu znajdują się unikalne na skalę światową budynki, o niespotykanej architekturze, na których styl miały wpływ różne kultury i narodowości. Zdecydowanie warto poswięcić kilka dni aby poznać dokładnie Wrocław. Zapraszamy do naszego apartamentu przy Oławskiej.