Dwuosobowy apartament  Krawiecka VI wyposażony w wygodne łóżko małżeńskie, położony w niedalekiej odległości od wrocławskiego Rynku. W apartamencie może nocować od 1 do 2 osób. Parking w cenie wynajmu apartamentu! Apartament położony jest przy ulicy Krawieckiej w luksusowym apartamentowcu Just’n Center.

Elegancki apartament zaprojektowany z myślą o dwóch osobach. Na uwagę zasługuje w nich niezwykle komfortowe łóżko małżeńskie, które pozwala na wypoczynek po całodniowym zwiedzaniu miasta. Niewątpliwym plusem apartamentu jest położenie w pobliżu wrocławskiego Rynku – jednego z ważniejszych miejsc dla wszystkich turystów decydujących się odwiedzić stolicę Dolnego Śląska.

Lokalizacja

Apartament znajduje się przy ulicy Krawieckiej w centrum Wrocławia. Zlokalizowany jest w zachwycającym i pełnym luksusu apartamentowcu Just’n Center

Nowoczesny wystrój apartamentu bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim zainteresowanym. Został on urządzony z dbałością o najmniejsze nawet detale, przez co uzyskano naprawdę zachwycający efekt. Spokojna kolorystyka będąca połączeniem bieli i brązu działa uspokajająco i pozwala się wyciszyć. Całość prezentuje się niezwykle szykownie.

 

Apartament to idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy poszukują lokum na najwyższym poziomie, a jednocześnie chcieliby zatrzymać się w miejscu położonym nieopodal ścisłego turystycznego centrum Wrocławia.

 

WAŻNE:

Odbiór kluczy oraz zakwaterowanie odbywa się w recepcji ul. Św. Mikołaja 59/60
od godz. 8:00 do godz. 20:00 od poniedziałku do soboty,
od godz. 8:00 do godz. 16:00 w niedzielę.

po tych godzinach zapraszamy na recepcję przy ul. Św. Antoniego 15 (hostel Absynt)
od godz. 20:00 do 8:00 od poniedziałku do soboty
od godz. 16:00 do 8:00 w niedzielę.

|