Apartament Krawiecka V składa się z trzech pokoi i jest położony na ulicy Krawieckiej w apartamentowcu Just’n Center. Dogodna lokalizacja w odległości zaledwie 50 metrów od wrocławskiego rynku. Powierzchnia apartamentu wynosi 58m². W apartamencie może wygodnie nocować od 1 do 6 osób. Parking jest wliczony w cenę wynajmu apartamentu.

Pięknie urządzony apartament położony na ulicy Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Wyróżnia się niezwykle dogodną lokalizacją. Jedynie 50 metrów dzieli go od Rynku – jednego z piękniejszych miejsc w całym Wrocławiu. W pobliżu znajdują się również liczne restauracje oraz galerie handlowe z najlepszymi sklepami. Apartament to idealne miejsce tak dla turystów, jak i biznesmenów, których do Wrocławia ściągnęły interesy.

Duży apartament dla sześciu osób!

Apartament jest naprawdę bardzo duży – ma powierzchnię aż 58m². Przeznaczony jest dla maksymalnie sześciu osób. Składa się z dwóch sypialni, w których znajdują się szerokie i naprawdę niezwykle wygodne łóżka małżeńskie. W salonie ustawiono rozkładaną sofę – w razie potrzeby stanowi ona dodatkowe miejsce do spania.

Goście mają do swojej dyspozycji doskonale wyposażony aneks kuchenny, w którym można bez przeszkód przygotowywać posiłki. Plusem jest bezpłatny dostęp do Internetu Wi – Fi, który działa naprawdę niezawodnie. Goście dostają komplet ręczników. Mogą również korzystać z deski do prasowania oraz żelazka.

W cenę najmu apartamentu wliczony jest parking. Zmotoryzowani goście nie muszą więc martwić się o swoje auto.
Apartament zachwyca nowoczesnością i perfekcją wykonania.

Najważniejsze wyposażenie apartamentu:

  • salon z telewizorem i rozkładaną sofą
  • dwie sypialnie z łóżkami małżeńskimi
  • łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą
  • bogato wyposażony aneks kuchenny
  • Wi-Fi
  • zestaw ręczników i żelazko, deska do prasowania

WAŻNE:

Odbiór kluczy oraz zakwaterowanie odbywa się w recepcji ul. Św. Mikołaja 59/60
od godz. 8:00 do godz. 20:00 od poniedziałku do soboty,
od godz. 8:00 do godz. 16:00 w niedzielę.

po tych godzinach zapraszamy na recepcję przy ul. Św. Antoniego 15 (hostel Absynt)
od godz. 20:00 do 8:00 od poniedziałku do soboty
od godz. 16:00 do 8:00 w niedzielę.

|