Apartament 3 pokojowy, położony niedaleko od Wrocławskiego rynku na ulicy Krawieckiej. W apartamencie może nocować od 1 do 6 osób. Parking w cenie wynajmu apartamentu!

Niezwykle komfortowo urządzony apartament leżący w samym sercu Wrocławia – jednego z najpiękniejszych polskich miast. Jedynie 50 metrów należy przejść, aby znaleźć się na wrocławskim Rynku. Takie położenie sprawia, że jest to miejsce idealne dla wszystkich turystów szukających bazy wypadowej. Lokalizacja przypadnie do gustu również wszystkim, którzy do Wrocławia przyjechali w celach zawodowych.

Apartament 3 pokojowy, dla sześciu osób

Apartament przeznaczony jest dla maksymalnie sześciu osób. Składa się aż z trzech funkcjonalnych i przestronnych pokoi, w których każdy poczuje się naprawdę komfortowo. W salonie znajduje się wysokiej jakości telewizor. W sypialniach umieszczone zostały wygodne łóżka zapewniające wypoczynek na najwyższym poziomie. Łazienka zawsze aż lśni czystością.

Plusem jest świetnie wyposażony aneks kuchenny, w którym znajduje się nie tylko czajnik i płyta elektryczna, ale również zmywarka. Nasi goście mogą samodzielnie przygotowywać pyszne posiłki.

Przez cały pobyt goście mają zapewniony dostęp do Internetu Wi – Fi. Nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat. W cenę apartamentu wliczony jest również parking. Goście, którzy do Wrocławia przyjechali własnym autem nie muszą się więc martwić.

Apartament jest komfortowy, nowoczesny i bez wątpienia spełni oczekiwania wszystkich wymagających gości.

 

Najważniejsze wyposażenie apartamentu:

  • salon z telewizorem
  • łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą
  • dobrze wyposażony aneks kuchenny – zmywarka, płyta elektryczna, czajnik
  • Wi-Fi w cenie apartamentu
  • zestaw ręczników i żelazko, deska do prasowania

WAŻNE:

Odbiór kluczy oraz zakwaterowanie odbywa się w recepcji ul. Św. Mikołaja 59/60
od godz. 8:00 do godz. 20:00 od poniedziałku do soboty,
od godz. 8:00 do godz. 16:00 w niedzielę.

po tych godzinach zapraszamy na recepcję przy ul. Św. Antoniego 15 (hostel Absynt)
od godz. 20:00 do 8:00 od poniedziałku do soboty
od godz. 16:00 do 8:00 w niedzielę.

|