Apartament Krawiecka II Justin Center to ekskluzywny dwu pokojowy apartament , położony w odległości 50 metrów od wrocławskiego Rynku na ulicy Krawieckiej w strzeżonym apartamentowcu Justin Center Wrocław. W apartamencie może nocować od 1 do 4 osób. Parking w cenie wynajmu apartamentu!

Najważniejsze wyposażenie apartamentu:

  • salon z telewizorem
  • łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą
  • dobrze wyposażony aneks kuchenny
  • Wi-Fi w cenie apartamentu
  • zestaw ręczników i żelazko, deska do prasowania

Justin Center Wrocław

Apartamentowiec Justin Center  znajduje się w samym centrum Wrocławia. Obiekt jest położony przy ulicy Krawieckiej 1-3 w dzielnicy Wrocław Stare Miasto.  Od południowej strony apartamentowca Justin Center znajduje się zbieg ważnych Wrocławskich ulic, Kazimierza Wielkiego, Wita Stwosza i Czesława. Apartamentowiec został oddany do użytku w 2009 roku, posiada siedem kondygnacji a  jego powierzchnia wynosi 30000 m.kw.

Apartament Wrocław Justin Center zalety noclegu

Apartament znajduje się w samym centrum Wrocławia. To zdecydowanie ułatwia zwiedzanie miasta, załatwienie spraw. W jego najbliższym sąsiedztwie znajduje się najstarsza Wrocławska galeria handlowa – Galeria Dominikańska. Dzięki temu nasz apartament jest doskonałym miejscem nie tylko na wygodny nocleg ale także na zakupy. W okolicy apartamentu, znajduje się wiele luksusowych sklepów, punktów usługowych i instytucji (urzędy, banki, domy maklerskie, biura). W odległości około 5 – 10 minut od apartamentu, znajduje się słynny Wrocławski Rynek wraz z Ratuszem, wrocławska fontanną, pręgierzem i pomnikiem Hrabiego Aleksandra Fredry.

Wrocławski Rynek to nie tylko typowo turystyczne atrakcje, to doskonałe miejsce by smacznie zjeść, wypić dobre piwo i rozerwać się. Tu czekają na Was liczne restauracje – Dwór Polski, Piwnica Świdnicka, Novocaina, Akropolis i wiele innych ciekawych miejsc. Z miejsc gdzie dobrze zjecie i wypijecie dobre piwo polecamy bar Spiż. Na Wrocławskim Rynku i w jego najbliższej okolicy znajduje się wiele klubów nocnych, dyskotek i dancingów.

Nasz apartament oferuje nocleg dla jednej lub maksymalnie czterech osób. To doskonałe rozwiązanie dla singli lubiących przestrzeń, rodzin z dziećmi lub par. Często nasz apartament jest wybierany przez biznesmenów i firmy wysyłające pracowników w sprawach służbowych.

|