Apartament dwuosobowy typu studio ma wszystko co jest potrzebne do udanego pobytu we Wrocławiu.  Oferuje wysoki standard noclegu w centrum Wrocławia w konkurencyjnej cenie. Dogodne położenie zapewnia wygodne zwiedzanie lub przeprowadzanie rozmów biznesowych.

Opis apartamentu Krawiecka 82

Przeznaczony dla maksymalnie dwóch osób komfortowy apartament, który zwraca uwagę tak wyposażeniem, jak i wyjątkowo dogodnym położeniem. Zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia – miejscu idealnym zarówno dla turystów, jak i tych, którzy w sercu Dolnego Śląska pojawili się w celach biznesowych. Zaledwie kilku minut trzeba poświęcić, aby przemieścić się z apartamentu na wrocławski Rynek – serce miasta.

Apartament to szerokie i naprawdę wygodne łóżko, na którym można odpocząć po całym dniu zwiedzania czy spotkań biznesowych. Klienci mają do dyspozycji również aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Dzięki temu bez trudu samodzielnie przygotują sobie posiłek. Do dyspozycji gości jest również Internet bezprzewodowy, który pozwala na regularne sprawdzanie aktualnych wiadomości, wysyłanie wiadomości e – mail czy rozmowę ze znajomymi.

Na szczególne podkreślenie zasługuje wystrój apartamentu. Dominuje kolor szary, który zdecydowano się rozjaśnić bielą. Tym samym apartament nawiązuje nieco do niezwykle obecnie modnego stylu industrialnego. Jest miejscem nowoczesnym i jednocześnie bardzo eleganckim. To miejsce idealne dla naprawdę wymagających klientów, dla których ludzi się komfort wypoczynku.

 

Co znajduje się w apartamencie Krawiecka 82

– Pokój z szerokim łóżkiem małżeńskim

– Stolik z krzesłami

– W pełni wyposażony aneks  kuchenny

– Bezpłatny Internet Wi-Fi

– Apartament typu studio

– Zestaw ręczników

 

Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka została wyposażona w prysznic,  umywalkę, toaletę oraz pralkę.

 

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

 

Odległości (spacer) od apartamentu do wybranych we Wrocławiu:

– Rynek – 3 min

– Plac Solny – 5 min

– Ostrów Tumski – 5 min

– Panorama Racławicka – 8 min

– Dworzec PKP/PKS – 20 min

– Port lotniczy – 10 km

– Uniwersytet Wrocławski – 3 min

Wnętrze apartamentu Krawiecka 82