Apartament Krawiecka 80 to bardzo wygodny, elegancko urządzony apartament w centrum Wrocławia. Komfortowy wypoczynek zapewniają nowocześnie i stylowo urządzone wnętrza. Apartament Krawiecka 80 to doskonała propozycja noclegu dla maksymalnie dwóch osób.

Opis apartamentu Krawiecka 80

Wyjątkowo komfortowo urządzony apartament położony przy ulicy Krawieckiej 80 to najlepszy dowód na to, że turyści mogą zatrzymać się w naprawdę pięknych miejscach. Położony w samym sercu stolicy Dolnego Śląska sprawia, że nie trzeba tracić czasu na przemieszczanie się po mieście. Zaledwie kilku minut potrzeba, aby z apartamentu dostać się na wrocławski Rynek – jedno z najważniejszych miejsc w mieście.

Apartament przeznaczony jest maksymalnie dla dwóch osób. Znajduje się w nim wygodne i szerokie łóżko, na którym można odpoczywać po całym dniu pełnym wrażeń. Dbając o komfort klientów, umieszczono w nim również stolik z krzesłami. Do dyspozycji gości jest także doskonale wyposażony aneks kuchenny, który pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków. Nie trzeba więc tracić czasu ani pieniędzy na spożywanie śniadania czy obiadu w restauracjach.

Klienci, którzy zdecydowali się na nocleg w apartamencie mogą również korzystać z bezprzewodowego Internetu. Nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat. Internet działa sprawnie i bez niepotrzebnych problemów.

Ci klienci, którzy przyjechali do Wrocławia samochodem nie muszą się martwić. Nasi goście mogą korzystać z bezpiecznego parkingu położonego na terenie posesji.

W apartamencie Krawiecka 80 do Państwa dyspozycji znajdują się m. in.:

– Pokój z wygodnym łóżkiem małżeńskim oraz  odbiornik TV

– Stolik z krzesłami

– W pełni wyposażony aneks kuchenny

– Bezpłatny bezprzewodowy Internet Wi-Fi

– Zestaw ręczników

– Apartament typu studio

Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik.
Łazienka jest wyposażona w prysznic, umywalkę, toaletę oraz pralkę.

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu)

 

Wnętrze apartamentu Krawiecka 80