Kameralny apartament typu studio, umiejscowiony w samym centrum Wrocławia. Apartament Krawiecka 75 został nowocześnie urządzony dla zapewnienia Państwu komfortowego wypoczynku w atrakcyjnej cenie. Apartament jest w pełni funkcjonalny, umożliwia samodzielne przygotowywanie posiłków.

Apartament, który oddajemy dla Państwa znajduje się w centrum Wrocławia. Kilka minut marszu dzieli go od wrocławskiego Rynku oraz Ostrowa Tumskiego i Hali Stulecia. Apartament został urządzony w sposób bardzo komfortowy. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Dzięki temu nasi goście mogą samodzielnie przygotować posiłki: śniadania, obiady i kolacje. Osoby, które nawet podczas urlopu nie są w stanie funkcjonować bez dostępu do Internetu także będą usatysfakcjonowani; w apartamencie zapewniamy bez żadnych dodatkowych opłat dostęp do Internetu Wi-Fi.

Wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia

Apartament został zaprojektowany z myślą o jednej lub dwóch osobach. Jest idealny nie tylko dla turystów. Dzięki temu, że umieszczono w nim biurko robocze staje się on również miejscem przyjaznym dla osób, które do Wrocławia przyjechały w celach służbowych. Na wyposażeniu apartamentu znajduje się także wysokiej klasy odbiornik TV. Za dodatkową opłatą wynoszącą 25 złotych za dobę nasi goście mogą skorzystać z bezpiecznego parkingu.

Wyjątkowo estetyczny wystrój apartamentu jest jego dodatkowym atutem. Mamy nadzieję, że delikatne kolory przełamane energetycznymi czerwonymi dodatkami oraz meble o ciekawym designie przypadną naszym klientom do gustu.

W apartamencie do Państwa dyspozycji znajdują się m. in.:

– Pokój z eleganckim łóżkiem małżeńskim oraz odbiornikiem TV
– W pełni wyposażona kuchnia
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Zestaw ręczników

Aneks kuchenny posiada lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka znajduje się wanna, umywalka oraz toaleta. W apartamencie ponadto znajduje się biurko robocze, umożliwiające wygodną pracę.

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

Odległości od ważnych miejsc we Wrocławiu:

– Ratusz na wrocławskim Rynku – 3 min
– Ostrów Tumski, na którym znajduje się wrocławska Katedra – 3 min
– Hala Stulecia – 15 min
– Dworzec Główny PKP/PKS – 20 min
– Miejski Port lotniczy – 10 km