Gustownie urządzony nowoczesny apartament położony w samym centrum Wrocławia. Apartament Krawiecka 72 jest w pełni funkcjonalny, ponieważ został wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty. Niewielka odległość od wrocławskiego Rynku stanowi świetny punkt wypadowy do zwiedzania miasta. Apartament przeznaczony na nocleg dla 1 bądź 2 osób.

Apartament przy ulicy Krawieckiej 72 został przygotowany z myślą o tym, aby wygodnie wypoczywać w nim mogło nie więcej niż dwie osoby. Jego zaletą jest położenie – zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta. Jest doskonałym punktem wypadowym dla osób, które chcą poznać największe zabytki Wrocławia. Wystarczy tylko kilka minut marszu, aby znaleźć się na pięknym wrocławskim Rynku czy Ostrowie Tumskim. To doskonałe miejsce także dla osób, które przyjadą do miasta służbowo. Blisko apartamentu znajdują się urzędy oraz kawiarnie i restauracje.

Doskonale wyposażony apartament w centrum Wrocławia

Wszystkie niezbędne sprzęty, a przede wszystkim wygodne małżeńskie łóżko sprawiają, że goście mogą wspaniale wypocząć czy to po zakończeniu spotkań biznesowych, czy też po całym dniu spędzonym na zwiedzaniu. Aneks kuchenny także został wyposażony w sprzęty, które są umożliwią gościom przygotowanie posiłków. Nie zabrakło w nim płyty elektrycznej, lodówki, czajnika i zmywarki. Aby goście mogli się czuć wyjątkowo komfortowo zapewniamy również bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi. Dla wygody klientów na posesji znajduje się parking.

Apartament został urządzony w nowoczesnym stylu. Jasne kolory ścian ożywione zostały dodatkami w różnych odcieniach koloru fioletowego.

 

W apartamencie do Państwa dyspozycji znajdują się m. in.:

– Pokój z wygodnym łóżkiem małżeńskim oraz odbiornikiem RTV
– W pełni wyposażona kuchnia, gdzie można przyrządzić swoje posiłki
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Apartament typu studio, zapewnia komfortowe warunki wypoczynku
– Zestaw ręczników do odbioru w recepcji
Aneks kuchenny posiada na wyposażeniu lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka jest wyposażona w wannę, umywalkę oraz toaletę. W apartamencie znajduje się biurko robocze, istotne zwłaszcza dla klientów biznesowych.

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

Ważne miejsca w okolicy

– Ratusz położony na wrocławskim Rynku – 3 min
– Aula Leopoldina w gmachu głównym Uniwersytetu Wrocławskiego – 3 min
– Katedra wrocławska na Ostrowiu Tumskim – 3 min
– Panorama Racławicka przy Muzeum Narodowym – 6 min
– Dworzec PKP/PKS – 20 min
– Port lotniczy imienia Mikołaja Kopernika – 10 km