Luksusowo urządzony apartament w ścisłym centrum Wrocławia. Eleganckie i funkcjonalne wnętrze z powodzeniem zapewni wygodny nocleg dla jednej bądź dwóch osób.

Proponowany apartament został zaprojektowany specjalnie z myślą o jednej, maksymalnie dwóch osobach. Jest świetną alternatywą dla pokoi hotelowych, które są dostępne we Wrocławiu. To idealne miejsce na nocleg zarówno dla turystów z kraju i z zagranicy, jak również dla osób, które przyjeżdżają do stolicy Dolnego Śląska w celach biznesowych.

Apartament w centrum Wrocławia

Z pewnością atutem proponowanego apartamentu jest jego położenie. Ulica Krawiecka leży w ścisłym centrum Wrocławia. Od Rynku dzieli go zaledwie 3 minuty. Równie blisko jest do historycznego centrum miasta: Ostrowa Tumskiego.

Apartament został wyposażony w wygodne, szerokie łóżko. Wnętrze jest funkcjonalne i eleganckie. Spokojna kolorystyka sprzyja wypoczynkowi po całodziennym zwiedzaniu lub po zakończeniu negocjacji biznesowych. Goście mogą odświeżyć się w komfortowo urządzonej łazience, w której znajduje się kabina prysznicowa, umywalka, duże lustro oraz pralka automatyczna.

Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Zapewniamy również dostęp do bezpłatnego Internetu bezprzewodowego. Goście mogą korzystać także z parkingu. Opłata za pozostawienia auta na całą dobę wynosi 25 złotych.

Apartament jest nie tylko elegancki, ale także bardzo nowoczesny.

 

– Pokój z łóżkiem małżeńskim oraz TV
– W pełni wyposażona kuchnia
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Apartament typu studio
– Zestaw ręczników
Aneks kuchenny został wyposażony w lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka z kolei jest wyposażona w wannę, umywalkę oraz toaletę. W wyposażeniu znajduje się również biurko robocze.

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny

Blisko apartamentu znajdują się:

– Rynek – 3 min
– Plac Solny – 3 min
– Ostrów Tumski – 3 min
– Panorama Racławicka – 6 min
– Dworzec PKP/PKS – 20 min
– Port lotniczy – 10 km
– Uniwersytet Wrocławski – 3 min