Nowoczesny i komfortowo wyposażony apartament znajdujący się w budynku Justi’n Center na ulicy Krawieckiej w samym centrum Wrocławia. Idealne miejsce dla turystów chcących zwiedzić Wrocław bez konieczności tracenia czasu na długie przejazdy komunikacją miejską. Zaledwie kilka minut potrzeba, aby z apartamentu dotrzeć na wrocławski Rynek. Nieopodal apartamentu znajdują się również liczne galerie handlowe oraz restauracje.

Apartament Krawiecka 66 Justi’n Center

Apartament zaprojektowany został z myślą o maksymalnie dwóch osobach. Znajduje się w nim naprawdę wygodne i szerokie łoże małżeńskie, które zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie. Do dyspozycji gości jest kompleksowo wyposażona kuchnia, co pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków. Klienci chcący sprawdzić skrzynkę mailową lub przeczytać najświeższe informacje mogą bezpłatnie i bez ograniczeń korzystać z bezprzewodowego Internetu.

Wszyscy goście dostają komplet świeżo wypranych ręczników. Dzięki temu można ograniczyć zabierany ze sobą bagaż. Do dyspozycji gości jest parking znajdujący się na terenie posesji. Skorzystanie z niego to dodatkowa opłata w wysokości jedynie 25 złotych za dobę.

Cały apartament został utrzymany w niezwykle przyjemnych dla oka kolorach pastelowych.

Standardem w naszych apartamentach są:

– Pokój z łóżkiem małżeńskim oraz TV
– W pełni wyposażona kuchnia
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Apartament typu studio

Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka jest wyposażona w wannę, umywalkę oraz toaletę zestaw ręczników. W apartamencie znajduje się biurko robocze.

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

WAŻNE:

Odbiór kluczy odbywa się w recepcji Absyntapartments przy ul. Krawieckiej 3 (I piętro) od godz. 8:00 do godz. 22:00.

Po tych godzinach po odbiór kluczy zapraszamy na ulicę św. Antoniego 15 do Hostelu Absynt.

Odległości od miejsc we Wrocławiu:

– Rynek – 3 min
– Plac Solny – 3 min
– Ostrów Tumski – 3 min
– Panorama Racławicka – 6 min
– Dworzec PKP/PKS – 20 min
– Port lotniczy – 10 km
– Uniwersytet Wrocławski – 3 min