Apartament Krawiecka 65, to przestronny apartament zlokalizowany w samym centrum Wrocławia. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku Justi’n Center we Wrocławiu. Apartament posiada sypialnię i pokój dzienny wraz z kuchnią. To doskonała oferta noclegu dla singli i grup osób odwiedzających Wrocław.

W apartamencie do Państwa dyspozycji znajdują się m. in.:
– Salon z sofą oraz TV
– Sypialnia z łóżkiem małżeńskim
– W pełni wyposażona kuchnia
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Apartament 2-pokojowy

Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę, pralkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik.

Łazienka jest wyposażona w prysznic, umywalkę oraz toaletę.


Ponadto dla naszych Gości przygotowany jest zestaw ręczników.

PARKING: płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

 

Odległości od ważnych miejsc we Wrocławiu:

– Rynek – 3 min
– Plac Solny – 3 min
– Ostrów Tumski – 3 min
– Panorama Racławicka – 6 min
– Dworzec PKP/PKS – 20 min
– Port lotniczy – 10 km
– Uniwersytet Wrocławski – 3 min

 

 

Apartament Krawiecka 65, Justin Center Wrocław

Justin Center Wrocław  to jeden z najnowocześniejszych obiektów we Wrocławiu. Budynek Justin Center składa się z siedmiu kondygnacji. Na dolnych kondygnacjach znajdują się liczne sklepy i lokale usługowe. Obiekt jest położony niedaleko Wrocławskiego Rynku, od strony pierzei wschodniej u zbiegu ulic Kazimierza i Wita Stwosza, Czesława i przy ulicy Krawieckiej. W obiekcie znajduje się 150 apartamentów o różnej powierzchni.

Co w pobliżu?

W najbliższej okolicy Justin Center znajduje się Galeria Dominikańska, mekka fanów zakupów oraz wiele innych sklepów, lokali usługowych. Ponadto w niedalekiej okolicy swe siedziby mają instytucje i urzędy państwowe, ambasady oraz firmy, koncerny. Jak wcześniej wspomnieliśmy w okolicy znajduje się jedyny w swoim rodzaju wrocławski Rynek, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Oprócz rynku znajdują się Wrocławskie muzea (Narodowe, Panorama Racławicka, Miejskie, Archeologiczne, Architektury, Historyczne, Ratusz, Muzeum Pana Tadeusza, Sztuki Medalierskiej, Farmacji) oraz wiele innych ciekawych miejsc. Taka lokalizacja apartamentu szalenie ułatwia poznanie miasta oraz załatwienie spraw i interesów. Zapraszamy serdecznie do Wrocławia.