Apartament znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia. W apartamencie znajduje się duże, przestronne łóżko, zapewniające wygodny nocleg dla dwóch osób. Apartament jest doskonale wyposażony. Atutem apartamentu jest bliskość Wrocławskiego rynku – około 200 metrów.

Przytulny, a zarazem nowoczesny apartament znajdujący się w samym sercu Wrocławia. Nieopodal wrocławski Rynek – perła nie tylko Polski, ale również Europy. Potrzeba zaledwie kilku minut, aby dotrzeć do niego bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej. Apartament jest doskonałym miejscem noclegowym dla wszystkich poszukujących bazy wypadowej. Pozwala na komfortowe zwiedzanie miasta. Sprawdzi się również w przypadku gości biznesowych, którzy we Wrocławiu pojawili się w celach zawodowych.

Wygodny apartament w centrum Wrocławia

Na gości czeka w apartamencie szerokie i naprawdę wygodne łóżko. Pozwala to na efektywny wypoczynek po całym dniu zwiedzania. Czas relaksu umili wysokiej klasy telewizor. Do dyspozycji gości jest doskonale wyposażony aneks kuchenny, w którym nie zabrakło żadnego z niezbędnych do przygotowania posiłku sprzętów. Goście apartamentu mogą więc bez trudu przygotować sobie śniadanie, kolację, a nawet prosty obiad. Wszystko po to, aby pobyt przebiegał w naprawdę komfortowych warunkach.

W apartamencie goście mają bezpłatny dostęp do Internetu Wi – Fi. Dzięki temu nawet podczas wypoczynku w pięknym Wrocławiu mają dostęp do swojej skrzynki mailowej oraz najświeższych informacji z kraju i ze świata.

Ci, którzy zdecydowali się na przyjazd do Wrocławia własnym autem mogą pozostawić samochód na leżącym na posesji parkingu. Opłata dodatkowa wynosi jedynie 25 złotych za dobę.

 

W apartamencie do Państwa dyspozycji znajdują się m. in.:

– Pokój z łóżkiem małżeńskim oraz TV
– W pełni wyposażona kuchnia
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Apartament typu studio

Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka jest wyposażona w zestaw ręczników, wannę, umywalkę oraz toaletę. W apartamencie znajduje się biurko robocze.

 

WAŻNE:

Odbiór kluczy odbywa się w recepcji Absyntapartments przy ul. Krawieckiej 3 (I piętro) od godz. 8:00 do godz. 22:00.

Po tych godzinach po odbiór kluczy zapraszamy na ulicę św. Antoniego 15 do Hostelu Absynt.

Odległości od apartamentu do wybranych miejsc we Wrocławiu:

– Rynek – 3 min
– Plac Solny – 3 min
– Ostrów Tumski – 3 min
– Panorama Racławicka – 6 min
– Dworzec PKP/PKS – 20 min
– Port lotniczy – 10 km
– Uniwersytet Wrocławski – 3 min