Apartamenty typu studio przy ulicy Krawieckiej we Wrocławiu, zapewniają wygodny nocleg dla maksymalnie dwóch osób. Polecamy doskonale wyposażony apartament, usytuowany w centrum Wrocławia. 

Apartament Krawiecka 61 jest urządzony w stylu nowoczesnym. Idealne dla wszystkich naprawdę wymagających gości, dla których liczy się komfort wypoczynku. Niewątpliwą zaletą jest przystępna cena. Do tego dochodzi naprawdę bardzo atrakcyjna lokalizacja apartamentu. Położony jest przy ulicy Krawieckiej znajdującej się w samym sercu Wrocławia. Trwający zaledwie kilka minut spacer dzieli go od Rynku – jednego z najpiękniejszych miejsc w całym mieście.

Wygodny nocleg w centrum Wrocławia

Ci, którzy zdecydują się na nocleg w apartamencie mogą być pewni, że znajdą się w nim szerokie i naprawdę bardzo wygodne łóżko. Gwarantuje ono miły wypoczynek i pozwala na regenerację sił po trwającym cały dzień zwiedzaniu. Do dyspozycji gości jest również kompleksowo wyposażony aneks kuchenny, w którym nie zabrakło żadnego z niezbędnych w kuchni sprzętów. Dzięki temu nasi goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki.

Do dyspozycji naszych gości jest również bezprzewodowy Internet, który działa bez żadnych zakłóceń. Korzystanie z niego jest całkowicie darmowe. Ci, którzy do Wrocławia przyjechali samochodem mogą auto zaparkować na bezpiecznym parkingu znajdującym się na terenie posesji. Opłata wynosi zaledwie 25 złotych za dobę.
Apartament utrzymany jest w miłej dla oka kolorystyce. Wszystkie meble są nowoczesne.

 

W apartamencie do Państwa dyspozycji znajdują się m. in.:

– Studio z łóżkiem małżeńskim oraz z TV
– W pełni wyposażony aneks kuchenny
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Apartament typu studio
Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę ,zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka jest wyposażona w prysznic, umywalkę, toaletę oraz pralkę. Ponadto dla naszych Gości przygotowany jest zestaw ręczników.
PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu)

WAŻNE:
Odbiór kluczy odbywa się w recepcji Absyntapartments przy ul. Krawieckiej 3 (I piętro) od godz. 8:00 do godz. 21:00.
Po tych godzinach po odbiór kluczy zapraszamy na ulicę św. Antoniego 15 do Hostelu Absynt.