Apartament Krawiecka 59 w samym centrum Wrocławia. Nowoczesne wnętrze zapewnia komfortowy nocleg dla jednej bądź dwóch osób. Apartament Krawiecka 59 został w pełni wyposażony we wszelkie sprzęty gospodarstwa domowego. Wszystko to dla Państwa dyspozycji.

Luksusowy apartament w centrum Wrocławia

Dla naprawdę wymagających klientów stworzyliśmy w samym centrum Wrocławia apartament typu studio. Jego atutem jest lokalizacja – położony w samym centrum miasta na cichej i bezpiecznej ulicy Krawieckiej. Tylko kilka minut marszu dzieli go od wrocławskiego Rynku, Placu Solnego i Ostrowa Tumskiego. Oznacza to, że jest on dostępny dla osób, których celem jest zwiedzanie miasta. Dogodne położenie sprawia także, że apartament jest idealnym miejscem również w przypadku gości odwiedzających Wrocław w celach służbowych.

Przestronne i bardzo wygodne łóżko małżeńskie pozwala na regenerację sił po zwiedzeniu miasta. Goście mają do swojej dyspozycji aneks kuchenny,w którym znajdują się podstawowe sprzęty niezbędne do samodzielnego przygotowywania posiłków. W aneksie znalazły się: lodówka, płyta elektryczna, czajnik i zmywarka.

Klienci biznesowi mają do swojej dyspozycji biurko. Wszyscy mogą korzystać z nieograniczonego dostępu do bezprzewodowego Internetu. Goście zmotoryzowani mogą pozostawić swoje samochody na bezpiecznym parkingu, który jest częścią posesji.

Apartament jest elegancki i nowoczesny. Przeważają w nim spokojne szarości sprzyjające relaksowi, które zostały przełamane dodatkami w czerwonym kolorze.

 

– Obszerny pokój z łóżkiem małżeńskim i  odbiornikiem TV
– W pełni wyposażona kuchnia
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Apartament typu studio
– Zestaw ręczników
Aneks kuchenny posiada na swoim wyposażeniu lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka natomiast jest wyposażona w wannę, umywalkę oraz toaletę. W apartamencie znajduje się biurko robocze, co szczególnie istotne dla pracy naszych klientów biznesowych.

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

WAŻNE:

Odległości od ważnych miejsc w mieście:

– Rynek – 3 min
– Plac Solny – 3 min
– Ostrów Tumski – 3 min
– Panorama Racławicka – 6 min
– Dworzec PKP/PKS – 20 min
– Port lotniczy – 10 km
– Uniwersytet Wrocławski – 3 min