Niezwykle przytulny i komfortowo urządzony apartament typu studio położony jest w ścisłym centrum Wrocławia. Dla Państwa wygody apartament został w pełni wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty. Pobyt w apartamencie jest gwarancją komfortowego noclegu w sercu miasta w przystępnej cenie.

Nasz apartament, który urządzono w nadzwyczaj komfortowy sposób. Położenie w ścisłym centrum Wrocławia sprawia, że idealnie nadaje się dla tych wszystkich, którzy poszukują miejsca, w którym mogliby się zatrzymać podczas zwiedzania miasta. Jedynie 3 minuty spacerkiem oddziela apartament od Rynku – turystycznego serca stolicy Dolnego Śląska.

Osoby decydujące się na nocleg w apartamencie mają zapewniony przestronny pokój z naprawdę wygodnym łóżkiem zapewniającym odpoczynek na najwyższym poziomie. Do dyspozycji naszych gości jest w pełni wyposażona kuchnia, co pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków: obiadów, śniadań oraz kolacji. Ci, którzy nie mogą wyobrazić sobie pobytu bez dostępu do Internetu również nie będą zawiedzeni – nasi goście mogą korzystać bezpłatnie z sieci Wi – Fi. W recepcji goście odbierają ręczniki

W apartamencie może zatrzymać się jedna bądź dwie osoby

Apartament sprawdzi się nie tylko w przypadku turystów. Umieszczone w nim biurko robocze sprawia, że jest świetnym miejscem na nocleg także dla tych, którzy w pięknym Wrocławiu znaleźli się w podróży służbowej.

W apartamencie Krawiecka 46 do Państwa dyspozycji znajdują się m. in.:

– Pokój z wygodnym łóżkiem małżeńskim oraz TV
– W pełni wyposażona kuchnia, umożliwia samodzielne gotowanie
– Bezpłatny Internet Wi-Fi zapewnia bezproblemową komunikację
– Apartament typu studio przeznaczony dla 1 bądź 2 osób
– Zestaw ręczników do odbioru w recepcji
Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka jest wyposażona w wannę, umywalkę oraz toaletę. W apartamencie znajduje się również biurko robocze, co powinno szczególnie przypaść do gustu osobom w podróży służbowej.

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

Odległości od ważnych miejsc we Wrocławiu:

– Rynek z Ratuszem – 3 min
– Opera wrocławska – 3 min
– Niezwykły Ostrów Tumski – 3 min
– Słynna Panorama Racławicka – 6 min
– Dworzec PKP/PKS – 20 min
– Port lotniczy – 10 km
– Wrocławski ogród zoologiczny – 15 min