Wyjątkowo komfortowo urządzony reprezentacyjny apartament w ścisłym centrum Wrocławia. Wnętrza zostały w pełni wyposażone z uwzględnieniem noclegu jednej bądź dwóch osób.

Nowoczesny, elegancko urządzony apartament został przygotowany z myślą o bardzo wymagających klientach. Jego atutem jest lokalizacja – położony jest przy ulicy Krawieckiej, która znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia. Położenie apartamentu sprawia, że jest to idealne miejsce na nocleg nie tylko dla zwiedzających miasto turystów, ale także dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do stolicy Dolnego Śląska w celach służbowych. Od Ostrowa Tumskiego (najcenniejszy zespół zabytkowy miasta) oraz od jednego z najpiękniejszych w Europie Rynków apartament oddalony jest o 3 minuty.

Apartament studio w centrum

W apartamencie typu studio może zatrzymać się od jednej do dwóch osób. Wyposażenie składa się z wygodnego, szerokiego łóżka typu małżeńskiego oraz stolika, fotela i krzeseł o nowoczesnym designie. Goście mają do swojej dyspozycji wyposażony w niezbędne sprzęty aneks kuchenny.

Goście mogą bez ograniczeń korzystać z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego Internetu. Na zmotoryzowanych gości czeka w pełni bezpieczny parking. Opłata za parking wynosi 25 złotych za 24 godziny.

Nowoczesny, elegancki apartament typu studio, jego bardzo dogodne położenie to doskonałe miejsce na nocleg dla wymagających turystów i klientów biznesowych.

O apartamencie w kilku myślinkach

– Pokój z łóżkiem małżeńskim oraz TV
– W pełni wyposażona kuchnia
– Zestaw ręczników
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Apartament typu studio

 

Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka zawiera wannę, umywalkę oraz toaletę. W apartamencie znajduje się biurko robocze.

Odległości od ważnych miejsc we Wrocławiu:

– Rynek – 3 min
– Plac Solny – 3 min
– Ostrów Tumski – 3 min
– Panorama Racławicka – 6 min
– Dworzec PKP/PKS – 20 min
– Port lotniczy – 10 km
– Uniwersytet Wrocławski – 3 min