Reprezentacyjny apartament w ścisłym centrum Wrocławia. Nowocześnie wyposażone wnętrze bez trudu pomieści jedną lub dwie osoby. Pobyt w tego rodzaju apartamencie pozwala na spokojny i dyskretny wypoczynek.

Elegancki i komfortowy apartament został przygotowany z myślą o dwóch osobach. Na uwagę zasługuje jego niezwykle dogodne położenie. Ulica Krawiecka, przy której usytuowany jest apartament położona jest w ścisłym centrum Wrocławia. Bliskość największych atrakcji turystycznych miasta – Rynku, Placu Solnego, Panoramy Racławickiej – jest jego dodatkowym atutem.

Doskonale wyposażony apartament w centrum Wrocławia

Apartament został wyposażony w okazałe, niezwykle wygodne łóżko małżeńskie. Do tego w pokoju znajduje się nowoczesny telewizor oraz biurko. Apartament został więc przystosowany nie tylko dla turystów, ale także dla potrzeb klientów biznesowych.

W skład apartamentu wchodzi funkcjonalna, komfortowa urządzona łazienka. Na jej wyposażeniu znajduje się: umywalka, wanna i toaleta oraz komplet ręczników. Aby pobyt w apartamencie naprawdę należał do udanych goście mogą korzystać z pełni wyposażonego aneksu kuchennego. Samodzielne przygotowanie posiłków ułatwiają: płyta elektryczna, czajnik, lodówka i zmywarka.

Zapewniamy także bezpłatny dostęp do Internetu oraz miejsca parkingowe. Za korzystanie z parkingu pobierana jest dodatkowa, niewielka opłata wynosząca 25 złotych za dobę.

Apartament został urządzony bardzo funkcjonalnie i estetycznie.

Wyposażenie i atuty apartamentu

– Pokój z łóżkiem małżeńskim oraz TV
– W pełni wyposażona kuchnia
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Apartament typu studio

 

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

WAŻNE:

Odbiór kluczy odbywa się w recepcji Absyntapartments przy ul. Krawieckiej 3 (I piętro) od godz. 8:00 do godz. 22:00.

Po tych godzinach po odbiór kluczy zapraszamy na ulicę św. Antoniego 15 do Hostelu Absynt.

Odległości od ważnych miejsc we Wrocławiu:

– Rynek – 3 min
– Plac Solny – 3 min
– Ostrów Tumski – 3 min
– Panorama Racławicka – 6 min
– Dworzec PKP/PKS – 20 min
– Port lotniczy – 10 km
– Uniwersytet Wrocławski – 3 min