Ekskluzywny apartament ulokowany w samym centrum Wrocławia, co znacznie ułatwia zwiedzanie lub prowadzenie rozmów biznesowych. Nowoczesne i funkcjonalne wnętrze bez trudu zapewni wygodny odpoczynek jednej lub dwóch osób.

Apartament jest położony w samym centrum Wrocławia. Od Rynku, Placu Solnego, Ostrowa Tumskiego – a więc jednych z największych atrakcji turystycznych miasta dzieli go zaledwie 3 minuty marszu. Z ulicy Krawieckiej 42, przy której położony jest apartament jest także bardzo blisko do Panoramy Racławickiej (6 minut spacerem) oraz do dworców: PKP i PKS (20 minut drogi). Położenie sprawia, że apartament jest idealnym miejscem nie tylko dla turystów, którzy chcą zatrzymać się w stolicy Dolnego Śląska na dłużej, ale także dla klientów biznesowych.

Nocleg w apartamencie dla dwóch osób

Proponowany apartament został tak urządzony, że mogą w nim przebywać maksymalnie dwie osoby. Wygodne małżeńskie łóżko pozwoli na komfortowy wypoczynek po całodziennym zwiedzaniu miasta czy też po zakończeniu spotkań biznesowych.

W skład apartamentu wchodzi nie tylko komfortowo wyposażona i elegancko urządzona łazienka, ale także aneks kuchenny. Do dyspozycji gości, którzy zechcą samodzielnie przygotowywać posiłki oddajemy: czajnik, lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę.

Zapewniamy bezpłatny dostęp do Internetu Wi – Fi. Goście mogą korzystać po wniesieniu dodatkowej opłaty w kwocie 25 złotych za dobę z parkingu, który znajduje się na terenie posesji.

Apartament, który oferujemy to alternatywa dla miejsc hotelowych.

 

– Pokój z łóżkiem małżeńskim oraz TV
– W pełni wyposażona kuchnia
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Apartament typu studio

Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka składa się z wanny, umywalki oraz toalety. W proponowanym przez nas apartamencie znajduje się biurko robocze.

Ponadto dla naszych Gości przygotowany jest zestaw ręczników.

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

WAŻNE:

Odbiór kluczy odbywa się w recepcji Absyntapartments przy ul. Krawieckiej 3 (I piętro) od godz. 8:00 do godz. 22:00.

Po tych godzinach po odbiór kluczy zapraszamy na ulicę św. Antoniego 15 do Hostelu Absynt.

Odległości od ważnych miejsc we Wrocławiu:

– Rynek – 3 min
– Plac Solny – 3 min
– Ostrów Tumski – 3 min
– Panorama Racławicka – 6 min
– Dworzec PKP/PKS – 20 min
– Port lotniczy – 10 km
– Uniwersytet Wrocławski – 3 min