Apartament Biskupia I jest usytuowany w odległości 50 metrów od wrocławskiego rynku przy ulicy Biskupiej.  Nowoczesny i elegancki apartament składa się z 2 pokoi, salonu i aneksu kuchennego. Powierzchnia apartamentu wynosi aż 70 m², dzięki czemu wygodny nocleg znajdzie w nim od 1 do 6 osób. W cenie apartamentu znajduje się również parking.

Pięknie urządzony apartament, który położony jest przy ulicy Biskupiej, czyli w samym sercu Wrocławia. Do Rynku – jednego z najpiękniejszych w Europie – trzeba przejść jedynie 50 metrów. Tak dogodne położenie sprawia, że jest to miejsce idealne dla turystów poszukujących doskonałej bazy wypadowej. Bardzo dobrze odnajdą się tu również biznesmeni, którzy we Wrocławiu są w podróży służbowej.

Apartament przeznaczony jest maksymalnie dla sześciu osób. Pozwala na to jego naprawdę niemała powierzchnia – aż 70 m². Podzielony jest na dwa pokoje, salon oraz aneks kuchenny. W sypialniach znajdują się niezwykle wygodne łóżka, które zapewnią pełną regenerację do dniu obfitującym w turystyczne doznania. W salonie znajduje się wysokiej klasy telewizor.

Duży i wygodny apartament w centrum Wrocławia

Plusem apartamentu jest komfortowo wyposażony aneks kuchenny. Nie brakuje w nim niczego, co niezbędne jest do przygotowania pysznego posiłku. Nasi goście nie są więc zdani na restauracje i uliczne bary. Bez przeszkód samodzielnie przygotowują śniadanie, kolację, a nawet obiad.

W apartamencie jest zapewniony ciągły dostęp do Internetu Wi – Fi.

Najważniejsze wyposażenie apartamentu:

  • salon z telewizorem
  • łazienka z wanną i toaletą
  • bogato wyposażony aneks kuchenny
  • 2 sypialnie
  • Wi-Fi w cenie wynajmu apartamentu
  • zestaw ręczników i żelazko