Apartament Uniwersytecka to 140 metrowy apartament, idealny dla grupy do 10 osób. Apartament usytuowany jest w odległości 200 metrów od  wrocławskiego Rynku. Obiekt znajduje się naprzeciw budynku głównego Uniwersytetu Wrocławskiego. Nowocześnie urządzone wnętrze zapewnia komfortowy nocleg. Parking zawarty został w cenie wynajmu apartamentu!

Przestronny i niezwykle komfortowo urządzony apartament, który położony jest nieopodal wrocławskiego Rynku – jednego z najpiękniejszych miejsc w całym mieście. Wystarczy jedynie kilkuminutowy spacer, aby po chwili znaleźć się w otoczeniu urokliwych kamieniczek Wrocławia. Położony naprzeciw głównego budynku Uniwersytetu Wrocławskiego. Sprawdzi się nie tylko w przypadku turystów i klientów biznesowych, ale również tych, którzy chcą złożyć dokumenty na jednej z najbardziej cenionych uczelni w kraju.

140 metrowy apartament w centrum Wrocławia dla 10 osób!

W apartamencie znajdują się aż trzy sypialnie. Jego powierzchnia wynosi aż 140 metrów. Dzięki temu przeznaczony jest on maksymalnie dla dziesięciu osób. Pozwala to na zorganizowanie wypadu do Wrocławia dla naprawdę niemałej grupy znajomych czy przyjaciół.

Do dyspozycji gości jest salon z wysokiej jakości telewizorem oraz kominkiem, który bez wątpienia umili wieczór. Plusem jest doskonale wyposażony aneks kuchenny, w którym znajdują się wszystkie potrzebne do przygotowania pysznego posiłku sprzęty. Goście apartamentu mają więc możliwość przyrządzenia śniadania, obiadu oraz kolacji.

 

Apartament Uniwersytecka oferuje:

  • 3 sypialnie
  • salon z telewizorem i kominkiem
  • łazienka z prysznicem, umywalką, toaletą i pralka
  • dobrze wyposażony aneks kuchenny
  • Wi-Fi

WAŻNE:

Odbiór kluczy oraz zakwaterowanie odbywa się w recepcji ul. Św. Mikołaja 59/60
od godz. 8:00 do godz. 20:00 od poniedziałku do soboty,
od godz. 8:00 do godz. 16:00 w niedzielę.

po tych godzinach zapraszamy na recepcję przy ul. Św. Antoniego 15 (hostel Absynt)
od godz. 20:00 do 8:00 od poniedziałku do soboty
od godz. 16:00 do 8:00 w niedzielę.

|