Apartament Wrocław Sukiennice jest położony we wrocławskim Rynku, a ściślej w jego najbardziej rozpoznawalnym budynku – Sukiennicach. Nocleg w samym sercu Wrocławia zapewnia niezapomniane wrażenia z pobytu w stolicy Dolnego Śląska. Apartament Sukiennice składa się z 3 pokoi, salonu i kuchni. Stylowo urządzony apartament z łatwością zapewnia nocleg od 1 do 6 osób. Parking w cenie wynajmu apartamentu.

Najważniejsze wyposażenie apartamentu:

  • salon z telewizorem
  • łazienka z wanną i toaletą
  • dobrze wyposażona i w pełni funkcjonalna kuchnia
  • 2 sypialnie z łóżkami małżeńskimi
  • Wi-Fi w cenie apartamentu
  • zestaw ręczników i żelazko

Apartament Wrocław Sukiennice 1-6  luksusowe wnętrza w samym sercu Wrocławia

Chcesz wczuć się w rytm Wrocławia? Apartament Wrocław Sukiennice jest najlepszą lokalizacją jaką można sobie wymarzyć. Mieszkanie znajduje się w centralnej części Wrocławskiego Rynku w sukiennicach. Sukiennice są położone na dawnym, średniowiecznym Domem Kupców.  Od około XIII wieku w tym miejscu znajdował się budynek, w którym handlowano suknem. To było jedyne miejsce, w którym można było nim handlować. Po kilku przebudowach w 1822 zbudowano 14 klasycystycznych domów mieszkalnych.  Dwa z nich zostały zniszczone w wyniku działań wojennych (1945). W jednym z ocalałych znajduje się nasz apartament. Więcej informacji o sukiennicach!

Możliwości apartamentu Sukiennice

W apartamencie może nocować od jednej do sześciu osób na raz. Taka konfiguracja jest bardzo wygodna, ze względu na szeroki na dużą liczbę łóżek. Przeznaczenie Apartament u Wrocław Sukiennice jest kolejnym atutem. Duża powierzchnia apartamentu umożliwia nocowanie z zachowaniem dużej dozy prywatności. To doskonałe rozwiązanie na nocleg dla rodzin z dziećmi, par przyjaciół lub osób ceniących sobie duże przestrzenie. W naszym apartamencie Wrocław Sukiennice często wizytują lub mieszkają na dłużej biznesmeni, którzy upatrują w nim doskonałe miejsce do pracy. Na wyposażeniu apartamentu jest wszystko co jest potrzebne do normalnego funkcjonowania. Dzięki tym rzeczom poczujecie się jak w domu. To ogromna zaleta, wyróżniająca nocleg w apartamentach w porównaniu do  noclegu w jednym z Wrocławskich hoteli.