Apartament Wrocław Rynek jest usytuowany w  samym wrocławskim Rynku. W apartamencie może nocować od 1 do 4 osób. Parking strzeżony przy ulicy Szewskiej w cenie wynajmu apartamentu! Powierzchnia apartamentu – 45 m2. Apartament składa się z 1 sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu i aneksu kuchennego. Z okien apartamentu rozciąga się wspaniały widok na wrocławski Rynek.

Apartament Wrocław Rynek oferuje:

  • salon z telewizorem, satelitą i kinem domowym, skórzany narożnik na którym mogą nocować 2 osoby!
  • łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą
  • pralka, deska do prasowania i żelazko
  • dobrze wyposażony aneks kuchenny – lodówka, kuchenka indukcyjna, czajnik
  • Wi-Fi w cenie apartamentu
  • możliwość dostawki – łóżeczko dziecięce bezpłatnie, łóżko dla osoby dorosłej – 40 zł/ osoba

Apartament Wrocław Rynek – zalety noclegu

Oferowany apartament jak już wspomnieliśmy znajduje się w samym centrum Wrocławia czyli rynku. Wrocławski rynek, pomimo że jest jednym z największych w europie jest bardzo zabudowany co powoduje, że jest niewiele miejsc przeznaczonych na noclegi. Ogromną zaletą jego położenia jest możliwość udziału w licznych imprezach organizowanych na terenie rynku i okolic. Wszystkie najważniejsze atrakcje Wrocławia, zabytki, sklepy, bary i restauracje są właśnie usytuowane w Rynku lub jego okolicy, zaledwie klika minut spacerem. Drugim atutem jest Wrocławska komunikacja miejska, która pozwoli Wam szybko przemieścić się w dowolny rejon Wrocławia. W samym rynku znajduje się Wrocławski Ratusz, Wrocławska fontanna, Pręgierz, Pomnik Hrabiego Aleksandra Fredry, najstarsza restauracja – „Piwnica Świdnicka”, piwiarnia Spiż, kamienica Jaś i Małgosia oraz wiele innych ciekawych miejsc.

Ciekawe miejsca wokół Wrocławskiego Rynku, oddalone o 5 -10 minut spacerem

W najbliższej okolicy Rynku znajdują się takie obiekty jak  Hala Targowa, Uniwersytet Wrocławski wraz ze słynną Aulą Leopoldiną, Katedra, Kościół Garnizonowy. Do innych ciekawych miejsc oddalonych o 5 – 10 minut spacerem należą Plac Solny pod którym znajduje się szpital z okresu II wojny światowej, Pasaż Niepolda istna mekka imprezowiczów, Muzeum Archeologiczne i Wrocławski Arsenał.

Nasz apartament Wrocław Rynek to doskonała oferta noclegu dla rodzin, par i nie tylko. Tu doskonale wypoczniesz, rozerwiesz się i poczujesz rytm Wrocławia w samym jego sercu.