Dwuosobowy apartament  Krawiecka 67 w centrum Wrocławia. Doskonale wyposażony, elegancki apartament zaspokoi Państwa wymagania.

W apartamencie do Państwa dyspozycji znajdują się m. in.:

– Pokój z łóżkiem małżeńskim oraz TV
– W pełni wyposażona kuchnia
– Bezpłatny Internet Wi-Fi
– Apartament typu studio

Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną oraz czajnik. Łazienka jest wyposażona w wannę, umywalkę oraz toaletę. W apartamencie znajduje się biurko robocze.

Ponadto dla naszych Gości przygotowany jest zestaw ręczników.

PARKING płatny 25 zł / doba – dostępny na terenie posesji (w garażu).

WAŻNE:

Odbiór kluczy odbywa się w recepcji Absyntapartments przy ul. Krawieckiej 3 (I piętro) od godz. 8:00 do godz. 22:00.

Po tych godzinach po odbiór kluczy zapraszamy na ulicę św. Antoniego 15 do Hostelu Absynt.

Odległości od ważnych miejsc we Wrocławiu:

– Rynek – 3 min
– Plac Solny – 3 min
– Ostrów Tumski – 3 min
– Panorama Racławicka – 6 min
– Dworzec PKP/PKS – 20 min
– Port lotniczy – 10 km
– Uniwersytet Wrocławski – 3 min

Dwuosobowy apartament Krawiecka 67 – idealny dla par i singli

Szukasz wygodnego i ładnego apartamentu we Wrocławiu? Dwuosobowy apartament Wrocław Krawiecka 67 jest zaprojektowany przez naszego projektanta wnętrz, posiadającego wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Dwuosobowy apartament Wrocław Krawiecka 67 łączy w sobie cechy funkcjonalności i estetyki na najwyższym poziomie. Specjalnie dla Was i Wszej wygody zadbaliśmy o wszystkie szczegóły apartamentu. Począwszy od dużego łóżka małżeńskiego, apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię, ładną łazienkę. W kuchni znajdziecie wszystko by przygotować własny posiłek. Dla osób chcących pracować, przygotowane jest biurko.

Doskonała lokalizacja apartamentu

Dwuosobowy apartament Wrocław Krawiecka 67 znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu Justin Center. Ten jest zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia, kilkaset metrów od słynnego Rynku. Wrocławski Rynek wraz z ratuszem przyciąga co roku setki tysięcy odwiedzających. Na Rynku odbywają się liczne imprezy i festiwale. Co wieczór rozbrzmiewa muzyka a w licznych restauracjach, barach, klubach zabawa trwa do rana. Dzięki takiemu sąsiedztwu możecie uczestniczyć w życiu centrum Wrocławia a po nocnych szaleństwach odpoczniecie w nieco oddalonym apartamencie.