Apartament Wrocław Kiełbaśnicza położony jest w odległości niespełna 50 metrów od wrocławskiego Rynku. W apartamencie może znaleźć komfortowy nocleg od 1 do 6 osób. Parking niestrzeżony oferujemy w cenie wynajmu apartamentu! Powierzchnia apartamentu wynosi aż 70 m². AApartament Wrocław Kiełbaśnicza składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, antresoli z łóżkiem małżeńskim.  Apartament posiada podwyższony standard, zawiera wyłącznie wyposażenie wysokiej klasy. 

Apartament Wrocław Kiełbaśnicza oferuje:

  • salon z telewizorem i  zestawem wypoczynkowym
  • łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą
  • pralka, deska do prasowania i żelazko
  • całkowiciewyposażony aneks kuchenny – lodówka, kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, czajnik oraz stół jadalny
  • Wi-Fi w cenie apartamentu
  • możliwość dostawki – łóżeczko dziecięce bezpłatnie, łóżko dla osoby dorosłej – 40 zł/ osoba

WAŻNE:

Odbiór kluczy oraz zakwaterowanie odbywa się w recepcji ul. Św. Mikołaja 59/60
od godz. 8:00 do godz. 20:00 od poniedziałku do soboty,
od godz. 8:00 do godz. 16:00 w niedzielę.

po tych godzinach zapraszamy na recepcję przy ul. Św. Antoniego 15 (hostel Absynt)
od godz. 20:00 do 8:00 od poniedziałku do soboty
od godz. 16:00 do 8:00 w niedzielę.

|

 

Apartament Wrocław Kiełbaśnicza – okolica, lokalizacja

Ulica Kiełbaśnicza jest jedną z najstarszych ulic we Wrocławiu. Zlokalizowana jest w najbliższym sąsiedztwie wrocławskiego Rynku. W najbliższej okolicy naszego apartamentu na Kiełbaśniczej znajduje się wiele ciekawych atrakcji z których słynie Wrocław. Najbliżej apartamentu, znajduje się słynny kościół Garnizonowy. W kościele Garnizonowym znajduje się wieża widokowa, która jest udostępniana turystom. To zaledwie pięc minut od naszego apartamentu. W nieco dalszej okolicy – około 10 minut powolnym spacerem znajdują się takie atrakcje jak Muzeum Archeologiczne, Arsenał, Dzielnica Czterech Świątyń. Warto również wyróżnić Kino Nowe Horyzonty, galeria sztuki – BWA oraz Akademia Muzyczna im. K.Lipińskiego.

Z apartamentu można udać się do Rynku, który jest oddalony o niecałe 5-8 minut drogi. W rynku jak i w jego okolicy znajduje się wiele ciekawych restauracji, klubów, barów i innych miejsc. Zapraszamy serdecznie.