Apartament Igielna mieści się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Igielnej. Kamienica położona jest w odległości zaledwie 20 metrów od wrocławskiego Rynku. W eleganckim apartamencie może znaleźć nocleg od 1 do 6 osób. Parking zawiera się w cenie wynajmu apartamentu! Powierzchnia naszego apartamentu to aż 90 m².

 

Niezwykle przytulny apartament mieszący się w samy sercu Wrocławia – w zabytkowej kamienicy, która położona jest przy ulicy Igielnej. Jedynie około 20 metrów dzieli apartament od wrocławskiego Rynku – jednego z chętniej odwiedzanych przez turystów miejsc. Atrakcyjne położenie sprawia, że apartament jest idealnym miejscem na nocleg dla wszystkich turystów, ale również tych, którzy do stolicy Dolnego Śląska przyjechali w celach zawodowych.

Duży apartament dla sześciu osób w samym sercu Wrocławia

Apartament przeznaczony jest dla maksymalnie sześciu osób. Umożliwia to ogromna powierzchnia wynosząca aż 90 m²! W salonie znajduje się wysokiej klasy telewizor oraz rozkładany narożnik. Dzięki temu można wspólnie spędzać czas. Łazienka wyposażona jest w prysznic oraz umywalkę. Każdy ze sprzętów zachwyca czystością – wiemy, jak wielkie znaczenie ma to dla naszych gości. Plusem apartamentu jest balkon, z którego można nocą podziwiać rozgwieżdżone niebo nad Wrocławiem.

Do dyspozycji gości jest również doskonale wyposażony aneks kuchenny. Znalazł się w nim nawet piekarnik! Samodzielne przygotowanie posiłków jest więc możliwe. Korzystać można również z działającego niezawodnie Internetu Wi – Fi. Apartament to miejsce idealne dla wszystkich wymagających, którzy poszukują miejsca noclegowego o naprawdę wysokim standardzie.

 

Apartament Igielna oferuje:

  • salon z telewizorem i rozkładanym narożnikiem
  • balkon
  • łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą
  • doskonale wyposażony aneks kuchenny – lodówka, piekarnik, płyta elektryczna
  • bezpłatne Wi-Fi

WAŻNE:

Odbiór kluczy oraz zakwaterowanie odbywa się w recepcji ul. Św. Mikołaja 59/60
od godz. 8:00 do godz. 20:00 od poniedziałku do soboty,
od godz. 8:00 do godz. 16:00 w niedzielę.

po tych godzinach zapraszamy na recepcję przy ul. Św. Antoniego 15 (hostel Absynt)
od godz. 20:00 do 8:00 od poniedziałku do soboty
od godz. 16:00 do 8:00 w niedzielę.

|